Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

moze to juz bylo, ale jezdzil ktos z Was Fazerem na torze np w Pozaniu??/jest pare filmikow na youtube'ie to typ na FZS objezdzal goscia na GSXR1000/jakie czasy kreciliscie jezeli cos?/ a jeszcze takie pytanie odnosnie FZS a Fz6S czuc duza roznice w zakretach miedzy aluminowa a stalowa rama??, i czy czuc roznice pomiedzy 4tloczkowymi zaciskami z przodu w S2 a 2tloczkowymi z wersji S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie co macie pod pokrywa zebatki przedniej. Ja ujrzalem taki widok:

http://img507.imageshack.us/img507/3843/obraz005jj3.jpg

 

Gdzies na jakims forum widzialem topik na ten temat + foty zniszczen spowodowane zlym zabezpieczeniem przedniej zebatki, o ile dobrze pamietam polecali stosowanie jakies innej nakretki, kotra ma wiecej gwintu (poprawcie mnie jesli sie myle) Byly tez foty z przyspawana zebatka zdawcza..... :icon_mrgreen:

Dla wlasnego bezpieczenstwa radze sprawdzic :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to. u mnie podkładka zniknęła, nakrętka zmieliła się do rozmiaru nakrętki a dekiel był zniszczony. moja rada, przy każdej zmianie napędu zmieniać nakrętkę i podkładkę do tego Loctite i spokój.

 

szkoda, że nie mam zdjęć nakrętki gdzieś to bym Wam pokazał, dekiel leży gdzieś w domu (wymieniłem na nowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na jakims forum widzialem topik na ten temat + foty zniszczen spowodowane zlym zabezpieczeniem przedniej zebatki, o ile dobrze pamietam polecali stosowanie jakies innej nakretki, kotra ma wiecej gwintu (poprawcie mnie jesli sie myle) Byly tez foty z przyspawana zebatka zdawcza..... :P

Dla wlasnego bezpieczenstwa radze sprawdzic :biggrin:

Pewnie tutaj to widziales:

 

http://fazerowners.yuku.com/topic/5415

 

A tak nawiasem mowiac to nie jest to wina zlego zabezpieczenia zebatki tylko wada fabryczna.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dziś zauważyłem że jedna laga zaczęła cieknąć, będę musiał w najbliższym czasie się zabrać za wymianę uszczelniczy, i mam takie pytanko do Was , jaki jest wymiar tego klucza serwisowego który należy wsunąć do środka lagi aby przytrzymać tłoczysko przy odkręcaniu śruby od spodu, pytam ponieważ za nim się zabiorę za wymianę chciałbym sobie taki klucz dorobić , będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ciulate zabezpieczenie... ja stawialbym na to drugie :icon_mrgreen:

Jesli masz na mysli podkladke zabezpieczaja to to nie byla jej wina, bo ci ktorym udalo sie ja znalezc pod pokrywa pisali ze byla caly czas zagieta, wiec nie bylo mozliwosci zeby sruba sie odkrecila.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz na mysli podkladke zabezpieczaja to to nie byla jej wina, bo ci ktorym udalo sie ja znalezc pod pokrywa pisali ze byla caly czas zagieta, wiec nie bylo mozliwosci zeby sruba sie odkrecila.

 

skoro jest "za mało" gwintu to problem powinien wracać aż do wymiany wałka na nowy...

 

ja jednak obstawiam za złym montażem napędu i jakby to powiedzieć "nadwrażliwością" fazera na tenże montaż. jeżeli zrobiony jest na odpieprz i na szybko to się robi bałagan.

 

jeszcze odnośnie podkładki. ja jak miałem z tym problem to z podkładki zostały tylko opiłki a z nakrętki "podkładka" :-) i tyle w temacie. :lalag:

 

wiec nie bylo mozliwosci zeby sruba sie odkrecila
no to jeżeli śruba się nie odkręca to co się dzieje? śruba się nie odkręca czyli wszystko musi być OK, prawda? :icon_mrgreen: Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...