Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem oczywiście, ale odpowiedź jest : castorama, albo pokombinuj :biggrin:

 

Bartek, a gdzie kupiłeś Puiga?

Nie pogadasz firma widać bardzo profesjonalna... ważne, że sprzedali, a teraz to martw się sam :)

 

Na ebayu niemieckim za 100€, a normalnie chodzi po ok. 170€ :biggrin:

Trzeba szukać, bo można trafić na prawdę okazję...

 

http://search.ebay.de/search/search.dll?so...ge=search&fgtp=

Tylko widzę, że do FZS600 aktualnie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do posiadaczy FZ6s. Moj FZ6s byl przywieziony z USA i tam niestety swiatla tzw. postojowe sa w kierunkowskazach z przodu - sa tam dwu-wloknowe zarowki - co za tym idzie klosze kierunkow sa ciut wieksze.

Gdzie sa swiatla postojowe w wersji europejskiej??

Musze to przerobic bo ostatnio na przegladzie gosc mi powiedzial ze teoretycznie nie powinien mi podbic dowodu.

 

Jak patrze do lefrektora to sa tam takie prostokatne dziury, tuz obok halogenowych zarowek - czy to sa miejsca na zarowki od postojowek?

Chociaz lefrektor tez jest amerykanski bo swieci pozioma kreska.

 

I juz calkiem glupie pytanie czy mozna FZ6 w jakis sposob z zablokowana kierownica zostawic na postojowkach?

 

pozdrawiam Seba

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... postojowe sa w kierunkowskazach z przodu

Chyba masz coś pokombinowane z elektryką.

 

Jak patrze do lefrektora to sa tam takie prostokatne dziury, tuz obok halogenowych zarowek - czy to sa miejsca na zarowki od postojowek?

Chociaz lefrektor tez jest amerykanski bo swieci pozioma kreska.

 

Żarówki pozycyjne są w skrajnych górnych punktach reflektora (w rogach). Radziłbym ściągnąć wypełnienia zegara i zobaczyć jak to wyglada.

 

I juz calkiem glupie pytanie czy mozna FZ6 w jakis sposob z zablokowana kierownica zostawic na postojowkach?

Faktycznie głupie :) robi sie to tak jak w większości motocykli.

Tak samo jak blokujesz kierownice tylko o jeszcze jedną pozycje dalej (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara ) "P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ten sam kłopot nie mam mocowan do pługu od MG bikes pług jest ładny i cena 150 zł tez spoko tylko jak to zamocowac na kropelce przykleic:-) i gdzie znajde kod lakieru zeby dokupic i pomalowac na ten sam kolor co moto?

 

Nie wiem szukam, jak znajdę, to dam znać.

Co do koloru, to łatwo, fazery występują w bardzo limitowanej ilości kolorów, więc zadzwoń do serwisu Yamahy

i Ci pomogą.

A tak z innej beczki, to pług może być w kolorze czarnym, jeśli silnik masz czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś ile kosztuje akcesoryjny pług Yamahy ???

Coś koło 1200zł :icon_biggrin: :icon_eek:

 

Tak przy okazji to mam na sprzedaż szybę Puig'a turystyczną do FZ6 :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 1200zł :banghead: :icon_rolleyes:

 

Tak przy okazji to mam na sprzedaż szybę Puig'a turystyczną do FZ6 :bigrazz:

Hej. coo juz sprzedajesz swoją szybe??? Toc za Tobą nie idzie nadążyć... :lapad:

Ad. sebag73

tu masz fote widac po bokach postoje:

http://img402.imageshack.us/img402/1127/piono1.jpg

 

Ps. ja bym tam tego nie przerabiał.. no chyba ze jakies upierdliwy polizeimajster się trafi, wtedy dowodzik stracisz :icon_eek: chociaz z drugiej strony te kierunki w wersji U.S.A. urodą (wilekoscią) nie grzeszą.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy pomysł z tym malowaniem w kolorze silnika! Ale bedzie się to troche gryzło lepiej na kolor moto pomalowac.

Ja mam szaro-czarny kolor moto, srebrny silnik i czarny pług :biggrin:

Mogłem pomalować pod kolor baku, ale wolałem czarny :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do posiadaczy FZ6s. Moj FZ6s byl przywieziony z USA i tam niestety swiatla tzw. postojowe sa w kierunkowskazach z przodu - sa tam dwu-wloknowe zarowki - co za tym idzie klosze kierunkow sa ciut wieksze.

 

Z elektryką masz wszystko w porządku. W USA światła pozycyjne to świecące się kierunkowskazy. Mój Tata ma taką wersję motocykla i jak narazie nic nie przerabiał, a na przeglądzie nikt nie zwraca na to uwagi. Tak na marginesie to wszystkie policyjne Hondy CBX 750 i CB 250 też mają taki bajer :)

Zdjecie

 

Jak patry na ydjcia amerzka}skiego FZ6 to wydaje mi się, że ty nie masz miejsca na żarówki pozycyjne. Czy to wygląda tak?

http://www.motorcycle-usa.com/photos/04yam_fz6_main.jpg

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 1200zł :bigrazz: ;)

 

Tak przy okazji to mam na sprzedaż szybę Puig'a turystyczną do FZ6 :D

 

U nas kosztuje od 830 PLN brutto, lakierowany, według podanego kodu koloru i z wszystkimi mocowaniami itd. :P

 

www.motolook.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...