Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Nie prostuj....

Zostaw tak jak jest.

 

Jak będzie lezeć nie tak jak chcesz, to spróbuj odpowiednio ukształtować górne mocowania, ale z doświadczenia wiem,że niewiele to pomoże :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę proponujesz? Jaki rok... i wszystko. Chętnie poczytam a może i się zastanowię nad obejrzeniem na żywo...

 

Pozdrawiam.

Więc to jest rok 1998, kolor czarny, przebieg 43000 km, przewody stalowe, podgrzewane manetki, krasz pady w październiku 2005 sprowadzony z Niemiec. Podaj adres email to wyślę zdjęcia. Mój tel 516069819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na relacje moźe też sobie sprawie na mikołaja

 

Jak tylko przetestuje to zdam relacje.

Wprawdzie z klockow za bardzo zadowolony nie jestem to licze na poprawe przynajmniej dozowalnosci.

Ehh, nie ma to jak oryginalne klocki ;-)

 

pzdr

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ogólne...

 

Czy wiecie gdzie można kupic błotnik typu hugger do Fazera ?

 

Jesli chodzi o blotnik na tylnie kolo zintegrowany z oslona na lancuch to najtaniej znalazlem na www.plastbike.pl

Kosztuje 130zl wykonany z laminatu i gotowy do malowania. Sam sie zastanawiam ;-)

 

pozdr

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o blotnik na tylnie kolo zintegrowany z oslona na lancuch to najtaniej znalazlem na www.plastbike.pl

Kosztuje 130zl wykonany z laminatu i gotowy do malowania. Sam sie zastanawiam ;-)

 

pozdr

ladzior

 

 

Widziełm go. Brzydki jest :buttrock:

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziełm go. Brzydki jest :buttrock:

 

No to ebay.de :biggrin:

Tam jest zatrzesienie, choc szczerze mowiac wszystkie do siebie podobne. Mnie kusi

tez aluminiowa oslona na lancuch. Bo na chlodnice, to sobie sam z siatki robie :biggrin:

 

pzdr

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu polecam również ebay :crossy: ja wyrwałem za 8,50 EUR od Louis'a - sprawdź czy nie wyprzedają

 

 

No wlasnie nie, wszystkie uparcie po okolo 40E co jest lekka przesada za kawalek wycietej i wygietej blaszki alu ;-) W Louis.de jeszcze wiecej.

 

No, ale nie oslona mi teraz w glowie ale to co widze przez okno i na prognozach pogody! ;)

 

pozd

ladzior

Edytowane przez ladzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze mam nadzieje smignąc pare km jak pogoda bedzie :) bo strasznie mi sie tęskni

 

Pozdrawiam

 

no ja jeszcze mam nadzieje smignąc pare km jak pogoda bedzie :) bo strasznie mi sie tęskni

 

Pozdrawiam

 

Uważajcie, bo jakoś asfalt nie daje podparcia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...