Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Dzial zakupow na forum jest w innej czesci ;)

 

A teraz powazenie ja mam jeszcze nie dokonca zalozony stelaz zrobiony przez Motostel , dostosowanego do mocowan Givi monokey ( boczne + bagaznik). czekam tylko na sroby do standardowe nie pasuja.

 

Wyglada to tak (to nie moj fazer)

 

http://img244.imageshack.us/img244/336/47354624gb9.jpg

 

To jest moj drugi stelaz od tego Pana Roberta wczesniej mialem w xtz 660 i polecialem na niego kilka razy i bylo ok .

 

Facet bardzo konkretny i polecam bardzo ok gosc.

Widze ze jestes z krakowa w natepnym tygodniu mozemy sie spotkac to na zywo zobaczysz ten stelaz.

Daj na priv jakis gg czy cos to sie odezwe.

 

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ktoś w Fazerku `98-`02 stelaż GIVI MONORACK 340F ???

ewentulanie z płytą M3 ??

Ja mam takowy zestaw + kufer Givi E460. Co Cie interesuje w tym temacie? :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Wczoraj wymieniłem napęd (D.I.D + Sunstar) i przy ustawianiu koła natknąłem się na pewien problem. Wcześniej ustawiałem koło na kreski, które znajdują się na wahaczu lecz po zmierzeniu odległości felgi od whacza wyszło na to, że koło jest przesunięte w lewo o 0,5-1 cm. Żeby koło było równo ustawione w wahaczu po prawej stronie wahacza ośka koła jest ustawiona na 5 kresek a po lewej stronie wahacza na 4 kreski. Czy Wy również tak macie?

 

Dodam jeszcze, że przy ostatniej zmianie klocków z tyłu, stare były bardzo nierówno wytarte ( prawy klocek był bardzoej wytarty z przdu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie:) z lewej strony oska jest minimalnie bliżej w strone silnika i klocek tez był troche pod kątem zjechany!

cos te znaczniki do dupy

 

Ciekawe jak to jest napisane w owner manual. Będę musiał to sprawdzić. Trochę przesadziłem z tym zaufaniem do fabrycznych kresek na wahaczu. Nigdy nie sprawdzałem odległosci koła, a to błąd.

 

Teraz kolejne pytanie. Muszę wymienić opony i w grę wchodzą wyłacznie:

 

1. Z6

2. Pilot Road 2

 

Przez ostanie 14 tyś jeździłem na Z6. Na allegro znalazłem Michały za 920 PLN i się bardzo mocno nad nimi zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest napisane w owner manual. Będę musiał to sprawdzić. Trochę przesadziłem z tym zaufaniem do fabrycznych kresek na wahaczu. Nigdy nie sprawdzałem odległosci koła, a to błąd.

 

Teraz kolejne pytanie. Muszę wymienić opony i w grę wchodzą wyłacznie:

 

1. Z6

2. Pilot Road 2

 

Przez ostanie 14 tyś jeździłem na Z6. Na allegro znalazłem Michały za 920 PLN i się bardzo mocno nad nimi zastanawiam.

 

 

przyłączam się do pytania :biggrin: :) mam do wymiany przednią oponę :crossy:

Edytowane przez rawiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie opony Metzeler Sportec M3 i jak dla mnie spisują się znakomicie :banghead: .

 

Tak, na pewno będzie się spisywała znakomicie tylko, że M3 to opona sportowa i długo nie wytrzyma.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...