Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli myślisz że spalanie wzrosło ze względu na stan oleju, to chyba nie warto już w niego inwestować :buttrock:

 

A tak serio to raczej wymiana świec i filtra, a do tego obowiązkowa regulacja gaźników. Proponuję poszukać dobrego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz że spalanie wzrosło ze względu na stan oleju, to chyba nie warto już w niego inwestować :)

 

A tak serio to raczej wymiana świec i filtra, a do tego obowiązkowa regulacja gaźników. Proponuję poszukać dobrego warsztatu.

 

FZ6 ma wtryski juz nie gazniki

a spalanie niewiarygodne

mój z Power Commanderem jeszcze w pełni nie wyregulowanym pali max 7 L

no moze moax 8

a bez PC pali od 4,8 do 5,5 jazda mieszana nie emerytalna :notworthy:

Edytowane przez memphis1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba strasznie dużo Ci pali :clap:

Mój jak lecieliśmy w kilku po autostradzie coś ok. 30km cały czas 230-250km/h i później agresywna jazda (wyprzedzanie, hamowanie, przyspieszanie) spalił mi 7,5L/100km :clap:

Normalnie po mieście to pali ok.5-5,5L :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. a ja mam takie pytanie czy opłaca się kupować takiego fzr'a?

http://www.allegro.pl/item352001472_yamaha...thundercat.html

chodzi mi o rocznik i przebieg jezeli podobny taki motorek ma rocznik 91 a przebieg 55 tys to opłaca sie kupowac go za takie kwoty typu 5 tys do 5,5 tys?

 

ma ktos taki motor z takim przebiegiem i rocznikiem? jak mniej wiecej chodzi dobrze/ zle itd. czytałem duzo o tym motorze i wyczytałem ze 100 tys to dla niego pestka ale to takie gdybanie wole sie zapytac ludzi co posiadaja taki motor...

Edytowane przez grzybbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230-250 ? przeciez fazer tyle nie leci

Dasz sobie rękę uciąć?? :flesje:

Bo jeśli tak to już jej nie masz :buttrock:

 

FZ6 2006r. z przebiegiem aktualnie ponad 8000km :)

Wcześniej sprawdzałem i po wyjechaniu z salonu (zaraz po I przeglądzie) szedł dokładnie 247km/h, a teraz mam szybę turystyczną, pług pod silnik, stelaż pod kufer i tym podobne bajery tyle, że zalazłem go lepszym olejem i 6'tke wrzucałem ostatnio przy 237km/h i doszedłem do 245km/h, ale musiałem hamować, a miał jeszcze zapas... :wink:

 

Poza tym kilka osób z tego forum swoim też tyle jechało :)

 

Jak masz moto dobrze dotarte na początku to dla niego taka prędkość nie powinna być problemem :wink:

 

EDIT:

231km/h naked:

http://pl.youtube.com/watch?v=mb0ADt8ZJEQ

246km/h też naked:

http://pl.youtube.com/watch?v=mb0ADt8ZJEQ

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta dyskusja o prędkości. Ale mam nadzieję że wszyscy zdają sobie sprawę że mowa tu o prędkosci wskazanej przez licznik a nie faktycznie zmieżonej.

 

No ale przecież lepsze są te wyniki z licznika bo zawyżone :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta dyskusja o prędkości. Ale mam nadzieję że wszyscy zdają sobie sprawę że mowa tu o prędkosci wskazanej przez licznik a nie faktycznie zmieżonej.

 

No ale przecież lepsze są te wyniki z licznika bo zawyżone :wink:

Oczywiście mówię ile wskazał licznik :icon_mrgreen:

Jak wiadomo wynik zawyżony jest o ok. 5-10% przy takiej prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...