Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

iceBear a gdzie kupiłeś taką piękną szybkę, też się przymierzam do zmiany wiec jak byś podał jakieś namiary był bym wdzięczny. Pozdr for all :icon_rolleyes: MARCIN

 

A ja na www.sklep.scigacz.pl. Do mojego kosztowała 250 zł i przyszła w 2 dni.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedz :notworthy: Mam jeszcze pytanko co do śrub mocujących szybę. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ktoś miał problem przy zmianie szyby. Niestety od mojego sprzęcika dzielą mnie tysiące km i nie mogę sprawdzić czy stare śruby da sie normalnie odkręcić. Przez zimę chcę skompletować parę rzeczy i jak przyjadę do Polski to będę miał tylko parę dni na przygotowanie sprzęta do drogi i była by lipa jak by się okazało że ze śrubkami jest coś nie tak. Już odliczam dni kiedy Fazi będzie ze mną na wyspach bo mam dość stania godzinami w korkach :rolleyes:

 

PS. koronka44 możesz zapodać jakąś fotkę tej szyby. Szukałem na scigacz.pl to jest ta z tego LINKU ???

Edytowane przez nagly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fazerowcow byłych, obecnych i przyszłych :crossy: Swojego FZ6 nabylem w pazdzierniku, jak na razie przesmigalem 3200km i jestem zajebiscie zadowolony :buttrock: Mam tez pare pytan. Z gory przepraszam jezeli odpowidzi juz byly udzielone, ale ciezko jest sie przekopac przez 54 strony watku :notworthy:

 

1) Jest jakis szybki sposob ( np w komputerku ) na wylaczenie "pikania" kierunkowskazow ? Jak dla mnie jest to funkcja z ktorej moglbym zrezygnowac :rolleyes: Wiem, ze mozna fizycznie przeciac kabelek ktory idzie do beepera ale nie chcialbym tego robic jezeli mozna zrobic to mniej inwazyjnie.

 

2) Chcialbym zmienic koncowke ukladu wydechowego, na oku mam Akrapovica, moze ktos cos o nim powiedziec ? Moze lepiej zmienic caly uklad wydechowy ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy tak pięknej pogodzie (słoneczko i 0 st.C) postanowiłem odpalić sprzęta. Jak już odpaliłem to zrobiłem rundkę wokół garażu (500m) i już nie mogę się doczekać cieplejszych dni.

Motór odpalił bez problemów i wszystko grało jak trzeba :notworthy:.

Przy okazji zamontowałem turystyczną szybę MRA.

Efekty widać na dole strony http://www.bikepics.com/members/icebear/01fazer/

O wrażeniach z jazdy po zmianie szyby napiszę po pierwszych testach.

Czekam jeszcze na stelaż GIVI więc po montażu też zamieszczę fotki.

 

Oby do wiosny :)

 

O czekam na opinie co do stelaza, bo mam zamiar zakupić.

A jakie sakwy do tego kupiłeś?? i jak sie spisują???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jest jakis szybki sposob ( np w komputerku ) na wylaczenie "pikania" kierunkowskazow ? Jak dla mnie jest to funkcja z ktorej moglbym zrezygnowac :wink: Wiem, ze mozna fizycznie przeciac kabelek ktory idzie do beepera ale nie chcialbym tego robic jezeli mozna zrobic to mniej inwazyjnie.

To trochę dziwne, bo u mnie nic nie pika :crossy:

Moto mam salonowe... :banghead:

 

Nie zmieniałeś czasami czegoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne, bo u mnie nic nie pika :icon_evil:

Moto mam salonowe... :icon_razz:

 

Nie zmieniałeś czasami czegoś??

 

Mam dokladnie model FZ6-S, 2006, kupiony w salonie ( Marmit w Warszawie ) i pika ( beep-beep ) po okolo 30s od wlaczenia kierunkowskazu. To wyglada na jak jakis zamierzony przez Yamahe "przypominacz" :biggrin: Wkurza, nie mowiac juz o lekkim posmaku obciachu jak sie stoi np kolo przystanku tramwajowego pikajac co chwila.

Edytowane przez Dexio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie model FZ6-S, 2006, kupiony w salonie ( Marmit w Warszawie ) i pika ( beep-beep ) po okolo 30s od wlaczenia kierunkowskazu. To wyglada na jak jakis zamierzony przez Yamahe "przypominacz" :buttrock: Wkurza, nie mowiac juz o lekkim posmaku obciachu jak sie stoi np kolo przystanku tramwajowego pikajac co chwila.

Standardowe pikanko alarmu Patrol Line przy włączonych kierunkach :buttrock: Kumpel w R6 ma to samo. Jakiś sprytniejszy elektryk chyba potrafiłby to wyłączyć :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe pikanko alarmu Patrol Line przy włączonych kierunkach :buttrock: Kumpel w R6 ma to samo. Jakiś sprytniejszy elektryk chyba potrafiłby to wyłączyć :buttrock:

 

Pff, a to wymyslili :buttrock:

 

Akrapovic bardzo dobry wydech! Ale też niestety bardzo drogi myślę że sama zmiana koncówki wystrczy by podnies nieco moc i efekt akustyczny:-)

 

No slyszalem juz ten wydech na takim samym Fazerku jak moj i brzmi naprawde bardzo fajnie. Pytanie tylko czy po zamontowaniu takiego wydechu nie strace np. gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe pikanko alarmu Patrol Line przy włączonych kierunkach :icon_rolleyes: Kumpel w R6 ma to samo. Jakiś sprytniejszy elektryk chyba potrafiłby to wyłączyć :icon_mrgreen:

 

Elektryk raczej nie, ale z tego co wiem, to serwisy oficjalnie montujące alarmy PatrolLine mają do nich programatory, które dają możliwość włączenia/wyłączenia funkcji alarmu. A ten irytujący pikacz to właśnie jedna z funkcji.

 

pzdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk raczej nie, ale z tego co wiem, to serwisy oficjalnie montujące alarmy PatrolLine mają do nich programatory, które dają możliwość włączenia/wyłączenia funkcji alarmu. A ten irytujący pikacz to właśnie jedna z funkcji.

 

pzdr,

ladzior

 

Alarmy można programować samemu. Z reguły alarm programuje się pilotem i jednym czujnikiem. Znajdz instrukcję do alarmu i do przodu... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarmy można programować samemu. Z reguły alarm programuje się pilotem i jednym czujnikiem. Znajdz instrukcję do alarmu i do przodu... :buttrock:

 

Patrola akurat tylko programatorem :buttrock: Miałem takowy alarm to zgłębiałem temat.

http://www.bestidea.it/eng/media/pdf/prd14.pdf

 

pzdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny etap montowania nowo zakupionych gadżetów :)

Montaż stelaża (GIVI Monorack 340F) z płytą (GIVI M3) zajął mi około godziny, najwięcej bawiłem się z przykręceniem samej płyty do stelaża pod odpowiednim kątem, potem musiałem oskrobać trochę na bokach języczek z płyty który wchodzi do kufra bo był trochę za szeroki (lub jak kto woli zapadka w kufrze była za wąska) i kufer dobrze nie wskakiwał. Zdarzyło się tak pewnie dlatego że kufer to tani produkt z Allegro.

Stelaż i płytę kupiłem na www.jotte.pl

Teraz wszystko gra i wygląda to tak jak na dole strony:

http://www.bikepics.com/members/iceBear/01fazer/

 

... Mam jeszcze pytanko co do śrub mocujących szybę. Gdzieś obiło mi się o uszy, że ktoś miał problem przy zmianie szyby. Niestety od mojego sprzęcika dzielą mnie tysiące km i nie mogę sprawdzić czy stare śruby da sie normalnie odkręcić ...

 

nagly

u mnie wymiana szyby trwała około 5 min (nie wiem czy trudności wynikają w zależnosci od modelu - ja mam 2001)

 

O czekam na opinie co do stelaza, bo mam zamiar zakupić.

A jakie sakwy do tego kupiłeś?? i jak sie spisują???

 

Tangel

Stelaż super tylko musiałem płytę oryginalną GIVI troszkę zmodyfikować bo kufer nie wchodził.

Sakw na razie nie kupiłem ale jak kupię to pewnie jakieś szmaty okleję zadupek folią i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...