Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Obecnie jestem uzytkownikiem szczesliwym zreszta XJ 600, ale czas najwyszy na nowy lub tez uzywany moto :)

Czytajac posty coraz bardzie uswiadamiam sie w przekonaniu ze Fazerek to jest to... Mozecie poglebic moje "uswiadomienie", jak z obsluga, czy to awaryjne moto... jak sie prowadzi...

Aby uszczegolowic, chce turystyka ale mocniejszego niz 50KM

Moto bezawaryjne(oczywiście jak sie dba :clap: ) Prowadzi się rewelka :clap: Bież a nie będziesz żałował :biggrin: Pozdro... :)

 

a daj mi info albo www gdzie masz napisane ze akrapovic robi cale wydechy do fz6 fazer od 2004 wzwyż dzieki

Przepraszam. Jak kupowałem Akropovica w Grandysduo to gość mówił że są pełne wydechy. Dzisiaj dzwoniłem i przeprasza mnie mówił że musiał spojrzeć na Fz1. Jeszcze raz sorki :)

A tak przy okazji tłumik brzmi rewelacyjnie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek moto rewelka zadnych awarii, latas sie PRZEsuper , po 1-dnym sezonie MEGA pozytyw dla FZS600

 

Tak masz racje Fazery są super. Ostatnio zrobiłam w jeden dzień 500 km ( pełen komfort jazdy) i nawet nadaje sie na jazde enduro ha ha ha. Trzeba tylko uważać przy przejeżdżaniu z koleiny w koleine. Po polu równo zaoranym idzie spoko ha ha ha.

 

Siwypfk życze miłej jazdy :) . Moze w przyszłym sezonie uda nam sie w końcu zmontować jakieś spotkanie :clap: Już mi sie marzy ta jazda :) :clap: :biggrin: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 187 cm wzrostu i motocykl jakby szyty na miarę.

 

Z żonką powinno jeździć się miło, chociaż moja narzeka na wyprofilowanie kanapy i jej twardość na dłuższej trasie :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001/2002 -silnik pyka miodzio, ale myslę nad dopracowaniem go od strony wizualniej :)

 

Nowy lakier, trochę polerki, akcesoryjne siodło, pług pod silnik, stalowe przewody itd :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot to ciekawa sprawa :)

 

Teraz jest sporo czasu,żeby o tym podyskutować. Można zrobić coś w rodzaju otwarcia sezonu fazerowego, tak jak robią to chyba posiadacze Afriki Twin :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...