Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie Ci "Smigło" w tym kolorze :buttrock: .

 

A może by tak jeszcze raz powtórzyć to Stare Drawsko. Bandzior jak tam zloty na zamku Drahim, będzie jeszcze coś :)

 

Nevre, moja droga spłonąłem rumieńcem :banghead: :buttrock:

Nekst tajm może i ja się przyłączę :banghead: (oszszyfiście jeśli "brytyjczyk" zostanie dopuszczony :icon_eek: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nevre, moja droga spłonąłem rumieńcem :biggrin: :biggrin:

Nekst tajm może i ja się przyłączę :crossy: (oszszyfiście jeśli "brytyjczyk" zostanie dopuszczony :wink: )

 

 

Oczywiście :crossy: Zapraszamy :cool: pewnie jeszcze coś zorganizujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jeszcze raz powtórzyć to Stare Drawsko. Bandzior jak tam zloty na zamku Drahim, będzie jeszcze coś :crossy:

z przyjemnością :biggrin: następną imprezą są "rozmowy księcia z wojtem" w dniach 26-27.08; ten termin mam juz zaszlifowany na trening grandys duo :biggrin: :crossy:

 

Tak jak rozmawialiśmy z Markiem, możnaby się tam pojawić ponownie 1-3 września :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: FZ6S z 2005 roku na gwarancji, przebieg 22 tys, cos sie tlucze w rozrzadzie. Zrobia w ramach gwarancji czy trzeba bedzie bulic??

Od tego jest gwarancja żeby usuwać usterki czy błędy produkcyjne. Masz gwarancję - nie szczyp się w subtelności tylko jedź do serwisu i zapytaj kiedy masz przyjechać po sprawne moto...a jak nie naprawią (zdaje się mają do 3 prób albo jeśli usterka jest nie do usunięcia) bądź nie wyrobią się w terminie (chyba 14 dni roboczych) to możesz zacząć starać się o nowe moto...tak czy siak, jedź do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki Panowie i Panie, jak wiecie od niedawna dosiadam faziego i mam pytanko. Jakie macie sakwy (bo to chyba najtańszy wydatek), przymierzam się do tych z metro większych chyba po 40l ma ktoś proszę o rady chodzi o krótkie ypady takie dwu dniowe pod dach (jakaś kwaterka)więc tylko rzeczy osobiste do zabrania. Proszę o rady bardziej doświadczonych bikerów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki Panowie i Panie, jak wiecie od niedawna dosiadam faziego i mam pytanko. Jakie macie sakwy (bo to chyba najtańszy wydatek), przymierzam się do tych z metro większych chyba po 40l ma ktoś proszę o rady chodzi o krótkie ypady takie dwu dniowe pod dach (jakaś kwaterka)więc tylko rzeczy osobiste do zabrania. Proszę o rady bardziej doświadczonych bikerów :icon_mrgreen:

Jak kiedyś będziesz miał trochę więcej kasy to proponuję przemyśl wersje z dużym top case'em i ew. dużym tank bagiem. Top nie ogranicza wymiarów moto a do tank baga idzie się przyzwyczaić.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za porządnym tankbagiem i ewentualnie topcase'm. sam używam tankbaga i plecaka na jakieś wyjazdy. śpiwór idzie pod siatkę i gra muzyka. no chyba, że nie jeździsz sam, wtedy już trzeba pogłówkować na case'm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tankbaga?

Mam na zbiorniku pokrowiec skórzany czy jest możliwość mocowania w/w elementu do skówy? są tam na przodzie jakieś zaczepy.

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

 

titto

najprawdopobniej jest to pokrowiec przeznaczony właśnie do tego (a przynajmniej tak to wynika z Twojego opisu) powinieneś zatem rozejrzeć się za tankbagiem z możliwością mocowania do takiego pokrowca (powinny mieć różnego rodzaju klipsy, spinki czy tym podobne). Takie rozwiązanie jest bardzo sprytne ponieważ ogranicza nam do minimum możliwości porysowania baku. :icon_twisted:

 

 

ja też jestem za porządnym tankbagiem i ewentualnie topcase'm. sam używam tankbaga i plecaka na jakieś wyjazdy. śpiwór idzie pod siatkę i gra muzyka. no chyba, że nie jeździsz sam, wtedy już trzeba pogłówkować na case'm

Dokładnie. Do jazdy solo taki zestawik w zupełności wystarczy...co innego jak we dwójkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki Panowie i Panie, jak wiecie od niedawna dosiadam faziego i mam pytanko. Jakie macie sakwy (bo to chyba najtańszy wydatek), przymierzam się do tych z metro większych chyba po 40l ma ktoś proszę o rady chodzi o krótkie ypady takie dwu dniowe pod dach (jakaś kwaterka)więc tylko rzeczy osobiste do zabrania. Proszę o rady bardziej doświadczonych bikerów :icon_twisted:

 

Ja do swojego zamontowałem top case GIVI E460 a ramiona boczne(monorack arms) mają dodatkowo takie stalowe uszy żeby sakwy miały sie o co oprzeć(trza dokupić). Wygląda to nawet ładnie a na podróz i to nawet daleką wystarcza. Przez jakiś czas jeździłem z tank bagiem ale mi to nie pasuje, taki garb przede mną, jeszcze jak ci kobieta nakładzie kosmetyków to..... uch. Licznika nie widać. Dodatkowo dokupiłem do kufra światło stopu i oparcie dla mojej damy.

 

Pozdrawiam Marcin.

 

PS. Zapomniałem, sakwy mam Buffalo Touring, są super.

Edytowane przez hawk67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...