Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska 30.10


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to nie temat na wasze spory

zróbcie sobie osobny w humorze 8)

cytuje co dostałem:

Witam wróciłem ze szpitala. Wszystko jest ok tylko mam pęknięty nos. teraz powoli zaczyna mnie wszystko boleć. Jeszcze raz dzięki za pomoc. nagraj mi prosze płytke.

 

płytke już mu nagrałem :banghead: :-)

 

PS

sorki za opóźnienie z fotkami ale miałem drobne problemy z kompem jutro wrzucę bo dziś mi sie niechce

ale mój materiał z dzisiejszego dnia ogólnie mówiac jest syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście planowali coś na 1.11 to dajcie znać  

po ostatniej niedzieli to chyba na ten sezon już wrażeń straczy :?

 

PS

co do fotek to nie wstawiajcie fotek Ibizy z wypadku jeśli on tego sobie wyraźnie nie za życzy (takie moje zdanie) nie róbmy zjawiska z czyjegoś "nieszczęścia" zaraz mi się to kojarzy z tymi pismakami z gazet co robią z nas wielkie widowisko, niech chłopak ochłonie i wtedy na spokojnie można będzie temat omówić i powspominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dominik - przecież wiesz, że ja tobie i o tobie złego nigdy ! to było jak najbardziej pozytywne !!! przeciez widziałem KTM-a przejeżdzającego 50 m przed tobą i skumałem, że zanim byś go dogonił, zawrócił, pierdy itp. więc nie mam żalu ! Od tak sobie powiedziałem ! no i masz racje - zmienijsze dzisiaj foty ! teraz musze spadać , ale obiecuje, że zmniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście planowali coś na 1.11 to dajcie znać  

po ostatniej niedzieli to chyba na ten sezon już wrażeń straczy :?

 

PS

co do fotek to nie wstawiajcie fotek Ibizy z wypadku jeśli on tego sobie wyraźnie nie za życzy (takie moje zdanie) nie róbmy zjawiska z czyjegoś "nieszczęścia" zaraz mi się to kojarzy z tymi pismakami z gazet co robią z nas wielkie widowisko, niech chłopak ochłonie i wtedy na spokojnie można będzie temat omówić i powspominać

 

- swieta racja! po co narobic problemow czlowiekowi?! Moze wysc podobnie jak z wypadkami na torze Poznan...kto wie to wie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrzucam tylko dwa i nie będę ich komentował

jak ktos chce poniżej linki do tych zdjęć w HQ

PS

poprawione mam nadzieje że już tak może zostać i wszystko chodzi

sory pomyliłem z tą rozdzielczością zminiejszałem ale za mało :oops:

dscf22794ks.th.jpg dscf19851ep.th.jpg

 

*****************************************************

Post był edytowany przez Administratora

Jak to jest poprawione, to masz jeszcze jedną robotę: MAX 640/480 pixeli!!!

 

Po raz ostatni upominam, już mi się nie chce poprawiać i prosić, od tej pory zwyczjnie będę kasował.

*****************************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam wielką prośbę ! wiem, że to łatwe nie będzie, ale zakończcie już ten sezon !!! wczoraj mój kumpel skasował Bandita 600 N ! koleś kaszlem wyjechał z parkignu, ujechał 50 metrów i w momencie jak mój kumpel go wycinał on nagle postanowił z powrotem zjechać na parking (który po przeciwnej stronie jest umieszczony - trza przez lewy pas przejechać) niby miał kierunek, ale wiecie jak z oświetleniem w kaszlu ! kumpel mówi, że za ch*ja nie widział kierunku ! wywalił mu w tylne nadkole szlifem... jemu nic się nie stało, ale lagi podgięte, owiewki popękane, dzwignie pogubione, losterko itp. ! Ten rok jest masakryczny ! UWAZAJCIE NA SIEBIE ! ja odpuszczam - chowam moto do warsztatu na lakierki i te sprawy i zimowanie pewne ! pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem się z Ibizą, ogólnie nie najgorzej faktycznie ma pęknięty nos mocno zapuchło mu to jedno oko i do tego zaczęło puchnąć drugie, był w szpitalu porobili mu badania i dzięka Bogu poz za wspominiamym wcześniej uszkodzeniami nic więcej. Dostał bardzo silne środki przeciwbólowe i puścili go do domu.

Panowie widze, że faktycznie trzeba kończyć ten sezon bo dzieje się już za dużo.

pozdro i trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...