Skocz do zawartości

1 listopada motocyklowo [SZCZECIN]


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

wielkimi krokami zbliża się Święto Zmarłych.

 

jak co roku w planach naszej ekipy wypad motocyklami na cmentarz, postawienie symbolicznych zniczy u kolegi motocyklisty-Szweji,dla zainteresowanych wycieczka na pas, a następnie na obowiązkowa herbatkę do zaprzyjaźnionej knajpy w goleniowie :D

 

aby wszyscy wraz z rodzinami spokojnie postawili znicze rano,proponuję godzinę spotkania 14:30 na parkingu przy fontannach urzędu miejskiego.

 

stąd moja prośba o wstępne deklarowanie/potwierdzenie obecności,aby reservator stolików w lokalu wiedział ile głów się spodziewać.

 

wyjazd motocyklami, bez względu na pogodę :P :)

z uwagi na zmiany organizacji ruchu w okolicy ul.Ku Słońcu przyjazd autem byłby mocno utrudniony bądź niewykonalny.

 

1 listopada nie musi być postrzegany wyłącznie jako dzień smutny bądź przygnębiający; od czterech lat spędzamy go w motocyklowym gronie organizując podobne wypady uwieńczone dobrą herbatką, grą w bilard i chlebem ze smalcem :P może znajdą się chętni w innych miastach, by zapoczątkować podobną tradycję? :)

 

PS

z góry przepraszam, jeżeli ktoś pomysłem tym poczuł się zniesmaczony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć' date='

wielkimi krokami zbliża się Święto Zmarłych.

 

jak co roku w planach naszej ekipy wypad motocyklami na cmentarz, postawienie symbolicznych zniczy u kolegi motocyklisty-Szweji,dla zainteresowanych wycieczka na pas, a następnie na obowiązkowa herbatkę do zaprzyjaźnionej knajpy w goleniowie Smile

 

aby wszyscy wraz z rodzinami spokojnie postawili znicze rano,proponuję godzinę spotkania 14:30 na parkingu przy fontannach urzędu miejskiego.

 

stąd moja prośba o wstępne deklarowanie/potwierdzenie obecności,aby reservator stolików w lokalu wiedział ile głów się spodziewać.

 

wyjazd motocyklami, bez względu na pogodę Crossy Buttrock

z uwagi na zmiany organizacji ruchu w okolicy ul.Ku Słońcu przyjazd autem byłby mocno utrudniony bądź niewykonalny.

 

1 listopada nie musi być postrzegany wyłącznie jako dzień smutny bądź przygnębiający; od czterech lat spędzamy go w motocyklowym gronie organizując podobne wypady uwieńczone dobrą herbatką, grą w bilard i chlebem ze smalcem Smile może znajdą się chętni w innych miastach, by zapoczątkować podobną tradycję? Wink

 

PS

z góry przepraszam, jeżeli ktoś pomysłem tym poczuł się zniesmaczony;)

[/quote']

 

Zniesmaczony?? No co Ty!! Bardzo dobry pomysł. Ja też co roku odwiedzam motocyklem groby znajomych. Tylko w nie tak licznym gronie. Najczęściej 3-4 konie. Jak się nic niespodziewanego nie pojawi to jestem na bank.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wszystkich Świętych, to dzień radości. Smucimy się w Dzień Zaduszny 2 listopada, bo wtedy wspominamy naszych zmarłych. Jednak w Polsce się przyjęło, że dniem wspominania zmarłych jest 1 listopada - dzień wspomnienia Świętych, którzy już są w niebie.

Chętnie bym się dołączył, ale to za daleko. Pozdrawiam i oby pogoda wszystkim dopisała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wszystkich Świętych, to dzień radości. Smucimy się w Dzień Zaduszny 2 listopada, bo wtedy wspominamy naszych zmarłych. Jednak w Polsce się przyjęło, że dniem wspominania zmarłych jest 1 listopada - dzień wspomnienia Świętych, którzy już są w niebie.

 

Wspaniale ze ktos tak madzrze gada !

Dodam tylko ze wszystkich swietych to nie tylko tych ktorzy sa juz w niebie ale tez tych ktorzy sa jeszcze na ziemi, dlatego wszystkim solenizantom skladam najserdeczniejsze zyczenia, a tym ktorzy nie sa swietymi by do 1.11 byli albo najdalej za rok - jesli oczywiscie dozyja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka chłopaki.Ja mam złoma-nie chce jeździć.W tym sezonie zrobiłem całe (szalone) ........... 300km:(.Niestety sie nie podłącze a bardzo bym chciał.

 

Chyba,że powiecie w której knajpie to dojde na własnych przeszczepach;)

 

P.S.Pozdrowienia dla Bandziora i Miłosza:)

 

P.P.S.A może ktoś potrafi mi naprawić moją babcie?Myśle,że wymiana cewki oświetleniowej pomoże:) (świece zmienie sam;) )

 

P.P.P.S.Babcia czyli SHL M11;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior, pisz jakie ustalenia końcowe. Ja się deklaruję na 100 %

ustalenia bez zmian, 14:30 pod fontannami UM.

 

To o ktorej i w jakiej knajpce w Goleniowie spotyka sie Wasza ekipa w dniu 1.XI.05

to knajpka nad samą rzeką Iną, za pizzerią (bynajmniej rok temu tam była) nie pamietam nazwy :mrgreen: powinniśmy tam zjechać ok 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:30 pod fontannami UM

tak też się zaczęło :arrow: w ok. dwadzieścia maszyn przetoczyliśmy się tyrarierą przez centrum, zbiorowo i solidarnie pojechalismy pod prąd przy carefourze :twisted: , a niektórzy nieomal rojechali na ku słońcu gliniarza, który cholera wie czemu stał na środku skrzyżowania :twisted: :twisted: :twisted:

 

na pasie Mikoch udowadniał, ze jego honda idzie na koło :P , a chłopaki w pubie - że jestem cienki w bilard :-D

 

dziekuję wszystkim za przybycie, obyśmy co roku spotykali sie w tym samym lub szerszym gronie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...