Skocz do zawartości

Krówka Milka w garażu :D


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Wie ktos moze do czego sluzy ta taka puszka umiejscowiona pod bakiem, ktora jest polaczona z kroccem od gaznika rurka

 

Witam.Gratuluje. Ta puszka to YEIS (yamaha energy induction system). To jest jakdyby bufor dla rozpylonej mieszanki paliwowo-powietrznej.W yamaszce to jest seryjnie. W skuterach takie cos można sobie kupic dodatkowo, ale nie pamiętam jak to sie nazywa po tjuningowemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze ten rok taki :/

Chłopie, jeśli ktoś dbał o sprzętm szanował go i wszystko w odpowiednim czasie wymieniał to takie coś chodzi jak nowe :twisted: . Też mam `89 i oglądałem kilka roczników. Ten był najstarszy ale był najlepszy, tamte po prostu się rozlatywały...Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze ten rok taki :/

Chłopie, jeśli ktoś dbał o sprzętm szanował go i wszystko w odpowiednim czasie wymieniał to takie coś chodzi jak nowe :twisted: . Też mam `89 i oglądałem kilka roczników. Ten był najstarszy ale był najlepszy, tamte po prostu się rozlatywały...Pzdr

 

Tej no dobra ale jak bedzie sprzedawa to jak tak powie to duzo mu to nie do i nie mów inaczej bo juz nie jedno moto sprzedawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki jeszcze raz. Więc co sie okazało bo dt słabo idzie (tylko do 3 można bokiem postawić :))

Do wymiany filtr powietrza, akumulator i to najważniejsze. Okazało się że jest zablokowana na cdi...czy ma to jakiś wpływ na przyśpieszenie w dt??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez moto kupiles od syna piosenkarki

od britnej spirs? :)

 

brugi , co Ty marudzisz z tym rokiem produkcji? a może to lekka zazdrośc, że Max kupił DT za taka niska cene? :)

 

co do tej puszki to jednak moje zdanie mniej więcej pokrywało sie z innymi juz tu wymienionymi - zbiera sie tam powietrze i opary i przy nagłym dodaniu gazu zasysane jest własnie z tej puszki dzieki czemu silnik szybciej reaguje na ruch manetki

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem okazje pogratulowac, bo to kolega ta DT'tke sprzedal i do nastepnego weekend'u (az max skoluje transpoty) bedzie stala u mnie! Przez ten czas chce wszystko ladnie ustawic, poczyscic i odblokowac CDi (jest zalane fabrycznie takze podejrzewam ze blokade ma). Na polce zauwazylismy seryjny gaznik od KDX'a a mianowicie 28mm Keihn'a (ja zmienilem na Dell'orto 32mm takze nie jest mi on potrzebny) Okazalo sie ze bez jakichkolwiek przerobek miesci sie w orginalne krocce dostosowane do seryjnego 20mm Mikuni ( po prostu mikuni ma grubsze scianki a w tym keihn'ie sa one cieniutkie). Czy gaznik 28mm nie bedzie za duzy do DT'tki? Nie bedzie jej zalewalo? W tym momencie jest tak ze po naglym odkrecaniu gazu ja zmula, ale czasem tego nie ma i idzie calkiem fajnie. Probowalem juz na roznych ustawieniach iglicy i jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brugi , co Ty marudzisz z tym rokiem produkcji? a może to lekka zazdrośc, że Max kupił DT za taka niska cene?  :)

Nie powiem ze tanio ale niektorzy maja szczescie nie to co ja:/

Nie zazdroszcze tylko poprostu mówie ze jak potem bede sprzedawał to nie bede tak łatwo jakby miał 97r ale to tylko czysta teroia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potem bede sprzedawał to nie bede tak łatwo jakby miał 97r ale to tylko czysta teroia.

No DT80 z 97roku by bylo ciezko sprzedac bo takich nie ma :)

najsmiejniejsze jest do ze to motor maksa a jako jedyny na nim nie jezdzil.  

ja zlapalem runde, plocho i enduroguy

Spieszyl sie do domu nie potrzebnie :) . Maxiu jest kolezenski i tyle! Pozatym nie ma nic za darmo! Za tydzien bedziecie musieli sie odwdzieczyc i dac runde na EXC400 i wr'ce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...