Skocz do zawartości

MMP w Poznaniu


RAFA?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie cała ta historia z Siarą to już przeszłość do ,której nie ma co wracać. Warto by się przede wszystkim skupić na porządnej organizacji i wymianie "organizatorów" z Kałużą na czele . Jestem z Poznania i od wielu lat uczestnicze jako wierny kibic sportów motorowych na torze. Sam w miare czasu tez zapiprzam po torze sprzetem. Po torze..... trudno to powoli naywać torem chyba że motocrossowym.

Organizacją tych zawodów powinni zacząć zajmować profesjonaliści -managerzy a nie gromadka k..rwa dziadkó co za chwile będą się odpychać ale laskami. To sport dla młodych a nie starych pierdzieli . Poza nimi wielu jest pozerów na torze z Fotelikami i podnośnikami i kocami na oponach udających Rossiego w pit line.Jeden drugiego pod..dala z głupstawmi zamiast skupić się na wyścigach. Porażka Jak tak dalej bedzie cienko to widze w Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co sugerujesz ? tylko narzekasz, czy masz jakieś plany ?

Po torze..... trudno to powoli naywać torem chyba że motocrossowym

aż tak tragicznie nie jest ! a i z drugiej strony zapewne czytałeś, że ma być zmieniana nawierzchnia i krawężniki... !

Ogólnie uważam - cieszmy się tym co mamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORRY KOLEGO , jak mamy się z tego cieszyć. Obok nas Czesi takie popierdułki a mają extra warunki . Mają GP o którym my nawet pomarzyć nie możemy . Wymiana nawierzchni ? tak słyszałęm . Tak samo jak kilka lat temu o nowej nawierzchni i extra trybunach ! AW i te kmioty co zarządzają torem wyj..ją nas kosmos . 30 pln za trenningi wtorkowe i 25 000 pln za wynajęcie tego kartofliska na 24 h !! Absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co by było, jak by w ogóle nie było tego toru ? więc ja się cieszę, że w ogóle jest ! Jesteśmy w Polsce, więc Czechów nie ma to porównywać !!! Jak wymienią nawierzchnię - będzie zajebiście ! jak nie - trudno - dalej będzie się jeździć jak się jeździ - najważniejsze, że w ogóle ! to jest tylko moje zdanie !

 

P.S. 35 zł (jak jesteś członkiem 15 zł) a 25.000 pln za 24 h ?? no chyba troche przesadziłeś ! (nie wiem totalnie ile, dlatego się pytam, czy to sprawdzone ? czy tylko tak walnąłeś ? )

 

p.s. 2 jeździsz po torze na moto z avatara ? nie kojaże raczej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadko bywałeś chyba na tym torze skoro ja przynajmniej nie pamiętam o kwocie 35 pln. Być może tylko ja płąciłem te 30 Pln?? ok nie ma tematu.

tak 24 000 pln. sprawdzone bo chciałem ze swoją Firma wynająć na cały dzień by urządzić piknik dla moich klientów z atrakcjami jazdy po torze.Jak mi a AW zażądali takiej kwoty i od tej kwoty chcieli mi dać rabat w wys 10% ! To sorry ale ich wyśmiałem. 24 klocki mogę dać za BRNO gdzie wiem ,że wszystko będę miał ok . Ochronę ,zaplecze itp.

A tu ? Raz jak byłem z kumplami i znajomy ( Tomek Małłek ) sie wyj... na porzyczonej Kawie ,która na dużej patelni stanęła w płomieniach to 10 min czekaliśmy aż jakiś baran podleci (podjedzie ) z gaśnicą. I przyjechało .....ale pogotowie z gaśnica jak do popielniczek.Sorry kolegop .Ale jęśli takie coś ci wystarcza to polecam ci może kilka fajnych odcinków na obrzeżach miasta. Zaoszczędzisz na piwo i na zawieszeniu .

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadko bywałeś chyba na tym torze skoro ja przynajmniej nie pamiętam o kwocie 35 pln

jeżdzę od tego sezonu i cały sezon było 35 zł za wjazd ! byłem co tydzień na torze ! więc nie żadko !

 

24.000 - też bym ich wyśmiał ! porażka !

 

ale nadal pozostaje przy swoim !

 

p.s. poza torem nie umiem się przemóc na kolanko - zawsze mi się wydaje, że cosik będzie leżało na nawierzchni...

 

ok - dość odbiegliśmy od tematu ! na początku pisałeś:

Warto by się przede wszystkim skupić na porządnej organizacji i wymianie "organizatorów" z Kałużą na czele

 

więc się pytam co masz zamiar zrobić... ? bo uważam, ze z motyką na słońce !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem . Sam przecież nic nie jest w stanie nikt nic zrobić. Jednak powinna zawiązać się grupa ludzi wraz z zawodnikami przede wszystkim ,która coś zacznie robić z tymi starymi pierdzielami.

Temat 2; na kolanko po ulicach ? Rozumiem ,miałem i mam niejednokrotnie to samo . ale Polecam Ci w weekendy do południa trase: Poznań Naramowicka - Biedrusko . 35 pln pamietam ze moi kledzy płacili 30 ( ja - 0,00 pln) . Stąd też ta cyfra . ale nie nie przypominam sobie ciebi . Widziałem kilka razy KAWE ,ale to był mój klient z Gdyni z serwisu Kawy . I sprzet był przygotowany do zawodów no i jeszcze Sławek Grausam . Czy ty na Kawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może tylko ja płąciłem te 30 Pln??
( ja - 0,00 pln)

 

Jeżeli cosik się będzie działo to się dołącze ! Sam nic nie zaczne, bo nie nadaję się do takich rzeczy ! Trase na Biedrusko przetestuje, bo nie miałem okazji !

 

Tak - na kawie latam jak w avatarze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 000 PLN - to jakies brednie' date=' wynajecie toru tyle nie kosztuje, wiec nie pier**l takich glupot. Nie wiem z kim rozmawiales o wynajęciu, chyba ze sprzataczka ze Ci taka kwote powiedziała. Albo jak Cie zobaczyli to stwierdzili specjalna nadwyzke dla Ciebie.....[/quote'] To ile niby kosztuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 000 PLN - to jakies brednie' date=' wynajecie toru tyle nie kosztuje' date=' wiec nie pier**l takich glupot. Nie wiem z kim rozmawiales o wynajęciu, chyba ze sprzataczka ze Ci taka kwote powiedziała. Albo jak Cie zobaczyli to stwierdzili specjalna nadwyzke dla Ciebie.....[/quote''] To ile niby kosztuje??

 

Ja wiem ile kosztuje 5 stów za godzinę czyli na cały dzień i noc powinno kosztować jakieś 12 tys zł + koszty imprezy typu jedzonko, jesli ma być organizowane jak ostatnio w lipcu o ile sie nie myle z porsche chyba słyszeliście o o tym co nie? Czyli koszty powinny sie mieścić w granicach 15 tysięcy zł. Zapytacie skąd wiem co nie? Od szefów tego toru bo pytałam ile kosztuje wynajęcie toru wraz z ubezpieczeniem (czyli karetka wrazie co też jest brana pod uwagę) a pozatym niedługo bede tam pracować więc wiecej informcji na ten temat mogę sie dowiadywać i bede informować. Pozdrawiam z Poznania

 

..::Yamcia <=> Yoshi::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym niedługo bede tam pracować więc wiecej informcji na ten temat mogę sie dowiadywać i bede informować

- a gdzie Nasz Szpiegu Forumowy bedziesz sie Tam udzielac? :D

Narazie bede pomocnikiem sedziego wirażowego wieć kochani koledzy jak przyjedziecie na tor i chlaśniecie paciaka to bede was zbierać z asfaltu :-D a późnije jak sie uda sama będę sedzią więc wszystko bedzie si, na przyszłośc patrze z optymizmem bo sama mam zamiar brać udział w wyscigach motocyklowych mimo, ze jeszcze nie mam własnego moto i nie umiem prowadzić, ale to sie szybko zmieni, przyjdzie wiosna i bedzie SI :P pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

naprawde organizowane sa jakies wtorki za 30 zł ??

moze ktos to bardziej wyjasnic?? czyli co tam sie dzieje jakie warunki trzeba spelniac, no i jesli ktos ma czas to moglbys sie rozpisac tak ogolnie o wszystkim :)

chetnie zaplaciłbym te 30 zł i posmigal sobie moim malym bzyczkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...