Skocz do zawartości

..::FILM: Parada w Wapienicy (Bielsko-Biała) 2005::..


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no i niestety w Bielsku-Białej z dniem 10 września 2005 r. sezon motocyklowy oficjalnie został zamknięty (nieoficjalnie :) każdy śmiga dalej). Tak jak rok temu ( http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...light=wapienicy ) dane było mi uczestniczyć w paradzie po ulicach mojego miasta. Dlatego zapraszam do oglądnięcia filmu i podzieleniem się opinii na jego temat (krytyka tylko konstruktywna ;) ).

 

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20050910/W...Wapienica05.wmv

 

Miłego oglądania oraz poszukiwania siebie i swoich znajomych 8)

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zobaczyłem filmik :) nono sporo maszyn i widziałem tam MT01 :roll: ahh , no i przypomniała mi sie piosenaa fajna "jade jade na motorze" piersi -paranoid i juz sciągam :twisted:

 

P.S kurde przydał by sie maj , teraz juz niebardzo jezdzic dzis u mnie pada a tak bym pojezdził po filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee cos sie ta parada wolnoooo kulała :)

A tak zalowalem ze nie zdazylem na parade :lol:

 

mialem stłuczke na moto i nie moglem jechac   :)
To tym bardziej trza bylo sie jakos dokulac i utopic smutki w kielonie - ja zatapiałem pierwszy w karierze mandat :twisted:

 

A teraz to juz wiemy kto to najbardziej piraci po Bielsku - ładni ładnie, to pod prąd, to po chodnikach.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astarte - a co z filmikiem z Rybnika????? :twisted: Czekamy i czekamy i dalej nic nie wiemy :twisted:

NO ba... pewnie że już jest, ale niestety nie taki długi i wyrazisty jak ostatni, ale zmontowany i czeka tylko jak go na ftp-a wrzucę :twisted: Więc na twoją prośbę i twoją odpowiedzialność w temacie o Rybniku go umieszczę :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dokulałem i nawet załapałem na film co oczywiście od razu podniośło klimat i range tej superprodukcji :)  :twisted:  :)

Taaa... teraz rodzice przez ciebie będą straszyć moim filmem swoje dzieci :twisted: .

 

A teraz kochani oglądniemy sobie PGR-a coby nie było letko, jak będziecie studentami to będziecie wyglądać tak jak on :D :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...