Skocz do zawartości

Co z tą R1??!!


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie pozbyłem się R6 i szukam czegoś większego...Strasznie kręci mnie R1 02-03r. Wszyscy piszą że jest bardzo delikatna i dużo osób twierdzi, ze trwałością nie grzeszy...Prawda to?A może 954RR 02-03??Nie zalezy mi aż tak starsznie na stenych sekudny w przyspieszeniu...Czy aż taka duża jest róznica w mocy?I ile ma fabrycznie 954 koni?Dodam, ze czasami lubie sobie gdzieś dalej na wycieczkę wyskoczyć czy na R1 to w ogóle mozliwe?954 chyba dłuzej mi posłuży, co?POMOCY!!![/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 z 2002-2003 roku wogole sie nie psuje, a jesli sie komus popsuła to widocznie debil ją eksploatował. Panuje opinia - biegi psuły - głownie od zmiany na jednym z pierwszego biegu na drugi - dwojka wyskakiwała albo motocykl nie ciagna na dwojce na wysokich obrotach. Ale tak mozna popsuc nie tylko yamahe lecz kazdy sprzet. R1 z 98 i 99 były niedpracowane - kosz sprzegła siadał ale ta co chcesz kupic - lala, rewelacja. Honda 954 równiej jak najbardziej motocykl godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem R6 i nic tam sie nie działo a zrobiłem około 10 tyś km więc czemu R1 ma sie psuć...Szcególnie te nowoe modele 02-03 powinny byc dobrze dopracowane, wiec zgadzam się z Wami, że nie bedzie porblemu w exploatacji:) Teraz dylemat czy R1 czy tez CBR954RR???Coś mi sie wydaję, ze na dłuższe trasy RR będzie wygodniejsza...Ale chyba najprosciej bedzie sobie usiaśc jak i na jednym tak i na drugim:)

Pozdro for all:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam R6 stawiałem czesto na gume i to był mój pierwszy motocykl na którym sie uczyłem tego triku...Nigdy nie miałem problemów ze skrzynia ani z innymi rzeczami...Uważam, ze R6 to motocykl bezawaryjny jesli sie o niego dba(pilnowac oleju i wszystkich przegladów):)Mysle że z R1 i z 954 jest tak samo a z tego co wiem to R1 jest stworzona do takich trików:)Najwazniejsze to nie wepchać sie na jakąś mine...na codzien lubie sobie poszaleć po miescie i na niedalekich drózkach powariowac:)Ale problem polega na tym, ze czasami z braciszkiem lubimy sobie wyskoczyć na weekend na dłuższy odcinek seri 300km(np Praga). On ma RF 900 i siedzi sobie jak w fotelu ja na R6 po takim odcinku umieram...:(I mam dylemat...tu by sie chciało poszalec a tu czasami gdzies dalej wyskoczyc...Mam słabośc do R1 ale wiem, ze jest okropnie niewygodna:( Jedyna nadzieja w 954RR, moze ona ma w sobie coś wygody:)Bynajmniej tak wyglada:)A po zatym miałem już Kawe, Suzi i Yamahe a teraz chiałem spróbowac Hondy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...