Skocz do zawartości

CBR954 CZY R1?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak zawsze HONDA! Trwałość gwarantowana! Chociaż R1 bardzo ładne są równiez. Musisz dopasowac do siebie, czego oczekujesz, mocy, wygody, czy jeszcze czegoś innego :) Radze poczytać wszystkie recenzje jakie sie tylko znajdą i wyciągnąć wnioski! ;)

Powodzenia w wyborze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do R1 nie moge duzo powiedziec ale mam aktualnie 954 i jestem bardzo zadowolony jesli chodzi o predoksci to na 1 biegu 128km/h

na 2 180km/h 3 210km/h 4 240km/h a 5 i 6 nie mialem kied7y przetestowac.

Wkręca sie na obroty zywo ale nie za gwaltownie. Pieknie sie nia jezdzi na kole, zarowno na 1 jak i na 2 biegu idzie na kolo z gazu. W winklach pieknie i szybko sie sklada, latwo sie ja prowadzi . W mojej mam sportowy tłumik Laser Hotcam Carbon, amorek skętu Ohlinsa. Niedlugo bede ja puszczal dalej bo dluzej niz 1 sezon nie trzymam sprzeta i teraz bede kupowal albo ZX10 albo nowa R1 bo nowa Honda jest jakas za mala a K5 jakos mi sie nie podoba. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 biegu 128km/h  

na 2 180km/h 3 210km/h 4 240km/h a 5 i 6 nie mialem kied7y przetestowac.  

Wkręca sie na obroty zywo ale nie za gwaltownie. Pieknie sie nia jezdzi na kole

Czemu chcesz zmieniac konia! Nie wiem jak twoja suzi ale moja ma podobne osiagi jak znacznie wieksza Honda954-1-120;2-170;3-210;4-250km/h itd,zostan przy suzuki, a moze GSXR1000 to czort niesamowity!!!!!!!! POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

R1 na tor i miasto, 954 stunt,miasto

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 11:25 ]

czym lepiej sie lata raczej do ostrzejszej jazdy

do zabawy raczej bym polecił honde ale jesli nie myslisz o zbyt zaawansowanym stuncie to oba motorki są rewelacyjne .Natomiast jesli czeste wypady na tor itp. to R1 a i honda daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i caly czas mam dylemat czy kupic r1 czy tez hode 954 poradzcie jakie zalety jakie wady czym lepiej sie lata raczej do ostrzejszej jazdy

matko kochana znowu :P :P :P

kolego użyj opcji szukaj

chyba wszyscy już maja dosyć tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...