Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej Misiaczki ! Będziemy jechać z Kasią autkiem z Wrocławia. Dwa w miarę wygodne lub trzy nieco mniej wygodne miejsca się znajdą. Wrażenia w trakcie podróży obiecuję niezapomniane. Przejazd za free auch. Chętni na PW do Kaśki pliiiissss. Oczywiście uczestnicy piątkowo-sobotnich libacji motocyklowych są traktowani na preferencyjnych warunkach :mrgreen:

To tyle muuuuaaaa ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie kufa ta lista ? znowu zachlales i pewnie jeszcze spisz a juz 16

No tak ! Jak rzucam hasło wstrzemiennego piweńka to k...a kolokwia, anale, dupale, mycie rowów. A jak wyjadę to zara łoją, jak moherowe berety !!! Listę tu prędko dziadzi przedstawić proszę - PGR-ku Nierobku !

Nocleg 20  

Obiad + sniadanie na kaca 20  

Kulig z pochodniami, ognichem i kiełbasą w górach i w towarzystwie PGRa 20  

W sumie 60 zł na łeb i jest spanie zarcie impreza.  

Jak nie będzie śniegu to wiadomo na co zamieniamy sanie ale podobno ma być ostra zima więc szykujcie płozy...

Spanie podejrzanie tanie - mamy przyjechać z własnymi łóżkami, pościelą i czymś tam jeszcze ? :mrgreen:

Kulig zacna rzecz, bardzo się mnie pomysł podoba, ale czy będzie on z górlaską ( :mrgreen: - znaczy z góralską :mrgreen: ) herbatką, czy też też trzeba o "termosach" pamiętać ?

No i dla niewtajemniczonych zupełnie enigmatyczne jest sformułowanie: "... jak nie będzie śniegu to wiadomo co ..." :mrgreen: ... że niby co Radio Co Ma Ryja będziemy słuchać, czy każdy powie coś o sobie, czy będziemy czytać karteczki wiszące na szyji, czy qfa co ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... jak nie będzie śniegu to wiadomo co ..."

 

Zauwaz ze popelniasz blad w interpretacji, tam pisze

"..jak nie będzie śniegu to wiadomo NA co.." :P A wiadomo, ze te wiadomo to prosta wymiana: sanie na chlanie ;)

 

ma być ostra zima więc szykujcie płozy

 

I moherowe czapki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiedziałam czyje rządy nastaną bo już zeszłej zimy moherowy beret nabyłam :mrgreen:

Na imprezke do PGR-a przybedę w odpowiednim nakryciu głowy ;)

Informuję, że mamy jeszcze 2 wolne miejsca w transporcie z Wrocławia do PGR-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie śniegu to zamiast sań pojedziemy na furmankach z kołami (kto był ostatnio to wie co to znaczy) ;) (uwielbiam jazde na dyszlu) :twisted:

 

 

Hrebatą góralską to będziemy przepijać RUM 80 Voltowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka masz nieaktualne ifnoramacje gdyż te miejsca właśnie zająłem ja z Cotletem więc macie przej^&*(e w aucie (w Goorce to będziemy już wysiadać na czworaka) ;)

 

[ Dopisane: Czwartek Grudzień 08, 2005 7:54 pm ]

Tak wiec jedzie Astarte PGR Cotlet Kaśka i dziadulek :twisted: :arrow: :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...