Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry właśnie wstałem po PGR-owisku. Jaki dzień dzisiaj mamy ? ;)

I od razu na bzdury się naciąłem:

Carnora

nie znam ... NIE ZALICZAM !!! DWÓJA ! :twisted: Ty już lepiej zostań przy tym, na czym się najlepiej znasz... na chlaniu !!! DO NAUKI NIEUKI !!! A nie spamować mi tu !!! A Astarte na kuflowe na Dworzec Główny !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry właśnie wstałem po PGR-owisku. Jaki dzień dzisiaj mamy ?  ;)  

I od razu na bzdury się naciąłem:

Carnora

nie znam ... NIE ZALICZAM !!! DWÓJA ! :twisted: Ty już lepiej zostań przy tym, na czym się najlepiej znasz... na chlaniu !!! DO NAUKI NIEUKI !!! A nie spamować mi tu !!! A Astarte na kuflowe na Dworzec Główny !!! :D

Boże... widzę że tu nawet literówki nie można zrobić ;) Jak nie zalicze... to będzie to twoja wina :twisted: (wywołałeś wilka z lasu :lol: ).

 

A z chlania mam nadzieję, że mam zaliczone panie psorze... :oops:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Adu coś porządnego będziesz robić a nie w babskich c.... po pensjonacie ganiać - Ty przebierańcu  

he he :mrgreen: cholercia i wszystko się wydało :oops: :mrgreen:

 

 

Przepraszam czy ja o czymś nie wiem  Jak zwykle gdy piję to mnie najciekawsze rzeczy omijają  

Ale foty są! Jest dowód! Zaskarżyć zawsze można! Oby tylko nie fotografa :D :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte napisał:

(dobrze' date=' że nie jechałam z tymi pałami w aucie, bo znowu byłaby bania).

 

OOOO!!!!!! Dostałam nowe pseudo!

A tak na marginesie-była bania, ale jaka!!!!! Szacun chłopaki! 3macie poziom! [/quote']

No, było chlanie w aucie... nadal browarem j*b..., znaczy się pachnie. Tylko czemu ja o suchym pysku wtedy jechałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze' date=' że nie jechałam z tymi pałami w aucie' date=' bo znowu byłaby bania[/quote'']

OOOO!!!!!! Dostałam nowe pseudo!

A tak na marginesie-była bania, ale jaka!!!!! Szacun chłopaki! 3macie poziom!

No, było chlanie w aucie... nadal browarem j*b..., znaczy się pachnie. Tylko czemu ja o suchym pysku wtedy jechałem??

Mishel, bo zawsze musi być osoba, która się poświęca dla ogółu... i prowadzi to doborowe towarzystwo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geometria ANALityczna i sporadyczne linie rownoległe

Kto tam wyklada (hehe) teraz te kreski? Za moich czasow niejaki Bietkowski ale on juz 20 lat temu byl stary... :lol:

 

hehe.. nie wiem kto :) jakos mnie to malo intersuje :) poniedzieli mam dostac wzor wpisow do indexu to sie dowiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu to zawsze jestem ja...

Bo tak Rada Starszych postanowiła Mishelku, jako, że masz największe szanse ukończyc pierwszy studia i stać się szanowanym, nietrunkowym, miłym ... PONURYM I NUDNYM CZŁOWIEKIEM !!! :mrgreen: NA wiosnę Cię widzę na moto, a za trzy dni ma zniknąć Twój goopi podpis :twisted: Inaczej zostaniesz naszym nadwornym szoferem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu to zawsze jestem ja...

Bo tak Rada Starszych postanowiła Mishelku' date=' jako, że masz największe szanse ukończyc pierwszy studia i stać się szanowanym, nietrunkowym, miłym ... PONURYM I NUDNYM CZŁOWIEKIEM !!! :mrgreen: NA wiosnę Cię widzę na moto, a za trzy dni ma zniknąć Twój goopi podpis :twisted: Inaczej zostaniesz naszym nadwornym szoferem ![/quote']

A ja mam prosze wyjaśnienie... tylko on ma we Wrocku samochód :) A mi z pewnych względów nie dane było prowadzić jego fury... że niby mylę jedynkę ze wstecznym :) (może dzień po... czasami mi się zdarza :twisted: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) i pozdrawiam wszystkich starych znajomych i tych ktorych miałem zaszczyt na imprezce poznać po raz pierwszy.

Treffenko superowe tylko szkoda że tak krótkie, żal było wyjeżdzać.

Aaaa Astarte uraczyła mają skromną osobę pieknym widokiem

spod kołderki który idealnie pasuje na pocztówke wiec musiałem fotę zrobić pod tytułem "wschód słońca o poranku" i myślę że będzie to uciechą również dla innych szczególnie z męskiego grona.

Wogole było ekstra, kulig, tańca i swawole...to sie nazywa życie.

Dziekuje tez EGONowi z podwózke w obie strony i zapoznanie z

technologią CB, jak się okazało przydatną, a ADU i Martce za miłe

towarzystwo w podróży.

PROTcik dzieki za użyczenie swojego "kabelka" który ładnie ciągnął materiał z mego "aparacika"...hyhyhy

Ja czekam na następne spotkanko, już sie doczekać nie moge ;)

Mam nadzieje ze tym razem na motocyklach! :)

 

Pozdrawiam @ll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa Astarte uraczyła mają skromną osobę pieknym widokiem

spod kołderki który idealnie pasuje na pocztówke wiec musiałem fotę zrobić pod tytułem "wschód słońca o poranku" i myślę że będzie to uciechą również dla innych szczególnie z męskiego grona.

Dobrze' date=' że nie było żadnego wybuchu wulkanu spod tej kołderki :)

 

Ja czekam na następne spotkanko, już sie doczekać nie moge

Mam nadzieje ze tym razem na motocyklach!

Nawet nie wspominaj... byle do wiosny :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...