Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety z przykrymi wiesciami :D Nie moge jednak pojechac. Wypadly mi rozne... dziwne sprawy :cry: PGR odpisz mnie :D

Przy okazji dobrego imprezowania na sylwka i nie tylko

Pozdro i sorka za zamieszanie (wroclawska ekipa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-8 STYCZNIA 2006

Ale udalo Wam sie dobry termin wybrac !! Akurat 7 01 na polsacie maja puscic teledysk grupy NOVIS (Za daleko nam do siebie), w ktorym ja i paru motonitow bralo udzial. Mam nadzieje ze w osrodku jest TV i odbieraja polsat - na zakonczenie piatkowej imprezy ok 7 rano bedzie pierwsza emisja i pozniej na pobudke ok 14:30- 15 drugi raz - milego ogladania i oczywiscie calej imprezy takze !!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie znajdzie się nikt, kto byłby w stanie włączyć telewizor :? Ja bym proponował ten teledysk nagrać i wrzucić gdzieś na serwer. Megaupload czy cuś...

 

Ja tam się doczekać nie mogę już. Nawet sylwester się tak fajnie nie zapowiada ! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-8 STYCZNIA 2006

Ale udalo Wam sie dobry termin wybrac !! Akurat 7 01 na polsacie maja puscic teledysk grupy NOVIS (Za daleko nam do siebie), w ktorym ja i paru motonitow bralo udzial. Mam nadzieje ze w osrodku jest TV i odbieraja polsat - na zakonczenie piatkowej imprezy ok 7 rano bedzie pierwsza emisja i pozniej na pobudke ok 14:30- 15 drugi raz - milego ogladania i oczywiscie calej imprezy takze !!

Pozdrawiam

 

Bravo mamy wschodzącą gwiązdę TV :D:D ja jush osobiście doczekac się nie mogę hehe

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się doczekacie i doigracie pały jedne. Co do teledysku to chyba nie ten temat a na polsacie lecą same mega kity więc sam się boję co to będzie...

 

Dziś zaczynamy (właściwie to od poniedziałku zesłego) treningi polaczane z obchodzeniem sylwka :D Przed PGR Treffen. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przycisnąć Mishela, bo na ostatnim motobajzlu szpanował katamaranem ( wiśniowym ? :roll: coś mam z kolorami ostatnio :mrgreen: ), ale wróciłem z obozu kondycyjnego z okolic Goorka-coś-tam, gdzie trenowałem pod okiem PGRa i jego asystenta Cotleta i mnie jeszcze mdli od przetrenowania. Uderzę do niego jutro jak mi przejdzie :oops: bo nam trzeba ze trzy auta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko sie konduktorowi poleje i mamy 3 przedziały załatwione w PKP-cu

 

1. JA (PGR)

 

3. Mishel

 

5. Amazonka (Burek)

6. Astarte

7. Prot

8. Kaśka

 

 

11. Schpakoo

 

13. Egon (+3)

14. MarianKa

15. Zimer

16. Michał

17. Pipcyk (x2?)

18. Domino

19. Piękny

20. Ganczar

21. Browarny (byłbym zapomniał )

22. AdamWo

 

24. Monika (?)

25. Magda

26. eMDe

 

 

Jeszcze raz przypominam impreza 7-8 stycznia nocleg 20 zarlo 20 i kulig 20

 

Napoje we własnym zakresie co kto lubi mozna zrobic zrzute w goorce i spcyfikowac sklep. Zaraz dzwonie do babki i jak bedzie cos nowego to wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się organizatorowi wtrącać - Drogi Kawa-PGR-ze, żeby nie było, że próbuję uwagę na siebie zwrócić. :( Ale niejaka Adu od miesiąca za pośrednictwem Kaśki doprasza się o audiencję przed Waszmością, na Twej ziemi. I zdaje się, że przywlecze ze sobą pełną puszkę Warszawki. Było mówione o powyższym, ale ... co mi tam ... a może nie byłem na lekcji czytania ze zrozumieniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemniaki :!: :twisted: adu, marta i dual jadą ze mną 8) pozycja 13 na liście zjebów:

13. Egon (+3)

 

pgr, załatw CB radio sobie, będziemy was wywoływać na 13nastym kanale :lol:

 

 

nie robić dymu mi tu :mrgreen:

 

dzihaaaadddddddd !!!!!!! :( :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę piątek u Pipcyka, gdzie przenocuję i będziemy się ostro kochać :sex:

 

Więc może by tak zrobic wigilię PGR - Treffen i rozpić jaką flaszkę gdzieś w zajeździe tudzież w przydrożnym rowie :?: :roll:

 

Ps. awatar mam już adekwatny do motta przewodniego imprezy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemniaki adu' date=' marta i dual jadą ze mną pozycja 13 na liście zjebów:[/quote']

 

 

ProT jednak faktycZNie spałeś na tych lekcjach albo się alkoholizowałeś z woźnym w szatni (nikt tak nie wciąga ćwiartki jak woźny)

 

 

Ja będę piątek u Pipcyka' date=' gdzie przenocuję i będziemy się ostro kochać [/quote']

 

 

Mój GOŚĆ :!: :twisted:

No właśnie zapomniałeś o kilku osobach

Adu

Martka

Magda

eMDe

 

 

 

Adu i Martka jadą z EGONEM :!:

Magda i eMDe zaraz zostaną dopisani dzięki za info 8)

 

[ Dopisane: Wtorek Styczeń 03' date=' 2006 10:48 am[/i'] ]

pgr' date=' załatw CB radio sobie, będziemy was wywoływać na 13nastym kanale [/quote']

 

 

Kaśka ma CB w Srastrze :( :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...