Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to sie postaraj o meline: z basenem, jakuzi, tv, kortami, fitnes,odnowa biologiczna ,NO I PRZEDE WSZYTKIM Z DARMOWYM BARKIEM...

 

Mario, jakie wymagania... 8O A u nas na chacie, to na fotelu spałeś i nawet wtulony w majty PGR-a nie narzekałeś

 

A tak na serio, to PGR postaraj się coś załatwić, bo nas już skręca... czas chlać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR - czyli mam rozumieć, że coś załatwisz?? :mrgreen:

Dla mnie obojętnie gdzie ale impra była obiecana i odbyć się musi :buttrock:

 

[ Dopisane: 16-11-2005, 01:20 ]

PGR tu spróbuj -> http://poczta.interia.pl/htmlmessage/?mid=...d=18&fid=1&cS=t

Albo tu -> http://poczta.interia.pl/htmlmessage/?mid=...d=20&fid=1&cS=t

W końcu coś Wam się za trudy nauki należy ... mała odmiana po Pasteura, potem już nic nie będzie taki samo jak było :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie pamietam to nie bylem ja....

 

Jak chcesz to moge zamieścić zdjęcia :notworthy: Spałęś jak zabity, ale jednocześnie po minie dało się odczytać, że szczęśliwy :-D

 

A co do miejscówy, to czy bunkier, czy garaż... byle podłoga była równa i jak dla mnie bomba.

Jak nas tam nie wpuścisz, to w takim razie musisz kombinować, bo słowo się rzekło i nie masz już innego wyboru jak impre zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pały, nie spamować mnie tutaj tylko konkrety, bo będę banował :)

 

PGR łatw impreze jakoś pod koniec stycznia, bo sylwestrowy termin jest trochę be. Raz, że to rodzinne świeta i leniwy po nich tydzień, dwa, to będzie wkrótce po imprezie we Wrocku. Tak pod koniec stycznia byłoby chyba lepiej, skołuje się ekipę, bang-busa i zajedziemy z ekipa jak onegdaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są NEWSY :!: - obiecałem i tak będzie :!: Co :?: PGR Treffen, kiedy :?: 29 grudnia, gdzie :?: Goorka :)

 

Dobra znalazłem chawirę (notabene tą samą, którą dwa lata temu omal nie puściliśmy z dymem - baba wystraszona, ale każdy grosz się liczy więc wbijamy tam jeszcze raz)

 

Ceny:

 

Nocleg 20

Obiad + sniadanie na kaca 20

Kulig z pochodniami, ognichem i kiełbasą w górach i w towarzystwie PGRa 20

 

W sumie 60 zł na łeb i jest spanie zarcie impreza.

Jak nie będzie śniegu to wiadomo na co zamieniamy sanie ale podobno ma być ostra zima więc szykujcie płozy...

 

Wszelkie uwagi proszę zgłaszać poniżej tylko tym razem bez spamu PLIZZ :mrgreen:

 

[ Dopisane: Środa Listopad 23, 2005 11:29 am ]

Aha: wiadomo że nie każdemu termin będzie pasił ale zostałem zszykanowany, więc spróbujmy się zebrać w kupe i pograndzić jak za starych dawnych czasów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...