Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie lustra żyją własnym życiem :buttrock: , a po za tym planuje lusterka na końcówkach kiery :cool: i inne pierdy które chcę zrealizować przez zimę , a czy się uda ?? :laugh: . W grudniu bedzie nas więcej w domu ,więc kto wie , kto wie .

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować, mój MTk też pewnie będzie miał większe kłopoty z konkretnym polataniem, bo w lutym będzie nowy członek rodziny :) Co do płynów to ja jestem zdania że raz w sezonie zupełnie wystarczy, no chyba że ktoś kręci więcej niż 15 tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja również

Panowie z okolic Poznania i nie tylko :biggrin: w tę niedziele w Lesznie jest zakończenie sezonu , można by się spotkać i szczelić jakąś pogaduchę :wub: hyhyhyhy i kawencje z ciachem

hmmmm

tak sięskłada, że u nas w Słupcy jest zakończenie sezonu w sobotę, a później bibka, to w niedzielę mogę jeszcze parować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie, jeśli jakieś tutaj są): trochę przyzwoitości, że o poszanowaniu porządku nie wspomnę. oferta sprzedaży to nie "chęć pomocy", więc proszę zamieszczać oferty w odpowiednim miejscu - na giełdzie, bo do tego służy. EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny mały morris :)

To jak Gazoll77 gdzie i o której się spotykamy w Słupcy??

 

a więc zakończenie sezonu u nas w Słupcy, to nie jest nic wielkiego, bo przecież nie ma co świętować zamknięcia, otwarcia to nie powiem są z większą pompą.

Ale jak będziesz chciał przyjechać do Słupcy to nie ma sprawy. Wszystko rozpoczyna się w sobotę 12.10.2013 na słupeckim rynku, jest tylko jeden :) , o godzinie około 15.00. Tam na rynku zbiórka, później mała parada po mieście, później może być rundka po powiecie słupeckim i to wszystko :) . Pogoda ma być ładna to chyba wszystko wypali.

Tylko jeszcze jedna sprawa, jak ja Cię rozpoznam :biggrin: , żartuję, gdzieś tą Twoją bestię wyniucham ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...