Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie michelki puki co machneły 7 tyś.km. zaliczyły 3,500 km po winklach w Alpach i gitarra :)i jeszcze polatają :) a co do sprzęgła np. u mnie , to mój MTuś ma machniete już 42 tyś.km. i jest wszystko lala . Aha olej mam zalany Bel Reya taki jaki zaleca producent 20W 50

 

pj6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie telepatia, właśnie miałem wbić na forum, że poszukałem takiej oliwy do KODO i spytać się czy się nada, a tu kolega TRUFEL zamieścił takie info. Wielkie dzięki, zaraz dzwonię, kupuję i wymieniam i opiszę Wam czy pomogło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigałem na tym oleju poprzednim MTekiem,śmigam i aktualnym i wszystko jest wporządku więc też polecam z czystym sumieniem :biggrin:

Kolego Gazol77 widze,ze też jesteś z Wielkopolski,napisz skąd dokładnie,może mamy do siebie niedaleko?

Edytowane przez maciej MT01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie o sprzedaniu niema mowy,narazie są plany co by tu zmienic,ale coś ostatnio pomysłów mi brak,a wydechy już mam spowrotem oryginalne bo troche sie oduczyłem od hałasu i te nowe sa dla mnie troche za głośne :biggrin:

Widzę, ze jednak wydechy na sprzedaż na Allegro? Co było takiego specyficznego w przeróbce wydechow dla RP18? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,tak wydechy wystawiłem na chwile :biggrin: A co jest specyficznego w RP18,więc tak wizualnie wydechy nie różnią sie niczym,pierwszą różnice zobaczysz patrząc od strony kolektora do środka wydechu,RP12 ma kata z bardzo dużymi otworami tak,że mniejsza mucha przejdzie bez problemu :biggrin: natomiast kat w RP18 jest bardzo gęsty.Pozatym sterowanie EXUPem w RP18 odbywa sie całkiem inaczej niż w RP12,18stka jak pracuje na wolnych obrotach czy nawet jak gazujecie na postoju,ma zawór zamknięty,dopiero jak tylne koło zacznie sie kręcic(a właściwie to skrzynia)to EXUP sie otwiera i wydechy zaczynają grac naturalnym dla siebie głosem.Kolejna różnica to taka,że RP12 ma norme emisji spalin euro2 a RP18 ma euro3.Podsumowójąc przerobiłem już cztery komplety wydechów do RP12 i wszystkie w ten sam sposób i efekt był zawsze powalający :biggrin: w ten sam sposób zrobiłem wydechy do RP18 i okazła sie lipa,basu nie było zbytnio za to hałas masakryczny,było tez czuc lekki spadek mocy.poszedłem w tym kierunku dalej zrobiłem całe wnętrze wydechu w inny sposób,pod nadzorem Edzia z Edhaudta wpakowałem tam tyle różnych materiałów,że wydechy już do lekkich nie należą,ale zaczeły grac tak jak powinny,jest mocny bas,hałasu jest o wiele mniej,moc powiedziałbym,że napewno nie spadła a odczucia są nawetna plus.Jestem ciekaw jak te wydechy by grały w tej wersji w RP12 więc jeżeli jest jakiś chętny to można to wypróbowac.Łosz kurna,ale żem sie rozpisał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...