Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

trufel-prawdę nie potrfię ocenić kosztów.Benzyna była tam trochę tańsza niż u nas.Nocleg w Odessie,w hotelu 70 zł,a na Krymie 4 noclegi 110 zł w kwaterze prywatnej-bez specjalnych wygód.Reszta to koszty jedzenia-w knajpie obiady tyle co u nas.Do tego wina i gorzała-tańsza niż u nas.Piwo w tej same cenie i pozostałe produkty żywnościowe tak jak u nas. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do spalania, przeprowadziłem mały test, trasa z łodzi do katowic i powrót (około 200km, czyli po jednym tankowaniu w każdą stronę), w jedną stronę prędkość podróżna na poziomie 3500 obrotów (150 - 160km/h) spalanie 6,8 l/100km, powrót obroty nie przekraczające 3000 (130 - max 133km/h) spalanie 6,7 l/100km.

Wam też tyle palą? wydaje mi się, że w poprzednich sezonach był mniej paliwożerny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afrikaniec,coś mu troche ten apetyt wzrósł ;) sprawdzałeś ostatnio filtr powietrza? jeszcze kwestia która mapa jest zapodana na PC?

Filtr powietrza sprawdzałem w poprzednim sezonie, więc nie zaszkodzi do niego spoglądnąć:) do map się nie dotykałem odkąd mam MT (która będzie optymalna?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali tyle ile przynosi frajdy i przyjemności :) :)

 

a tu filmik ja podciągnąć trochę te nasze zabawki :)

 

 

i filmik z hamowni oraz wyniki w porównaniu do stage 3

 

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell przy Ptaku jest na wyjeździe z Łodzi w kierunku częstochowy troche ponad 100km dokładnie nie wiem. To trochę wam palą te mteki:) mój w trasie do 130km/h bez większego szarpania poniżej 6l. jak jest odkrecanie i pod 200 to też pali. Taki to już jest Mtek:) swoją droga w tamtym roku na wakacjach jeździłem skuterem piaggio 50cm i palił 4l tylko ciągle oporowo:) wiec z mlekiem nie ma jeszcze tragedii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza sprawdzałem w poprzednim sezonie, więc nie zaszkodzi do niego spoglądnąć :) do map się nie dotykałem odkąd mam MT (która będzie optymalna?)

Jeżeli dostałeś z MTekiem wszystkie dodatki które dałem,to był tam gdzieś wykres z hamowni i albo na nim albo na innej kartce było napisane najlepsza mapa i jej numer :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałeś z MTekiem wszystkie dodatki które dałem,to był tam gdzieś wykres z hamowni i albo na nim albo na innej kartce było napisane najlepsza mapa i jej numer :biggrin:

Muszę poszukać tych materiałów, wydaje mi się, że w zeszłym roku był mniej paliwożerny, więc nie zaszkodzi w filterek zajrzeć. Czy tam jest K&N, który można czyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...