Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie!

wiesz co mówisz wyglądają naprawde dobrze :biggrin:

Dziś rozkręciłem przód, dokręciłem nakrętkę na główce i wszelkie oznaki shimmi zniknęły :biggrin: DZIĘKI maciej

 

 

Jeszcze tylko plastikowe zbiorniczki zamienic na alu z RIZOMY i będzie igła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie!

wiesz co mówisz wyglądają naprawde dobrze :biggrin:

Dziś rozkręciłem przód, dokręciłem nakrętkę na główce i wszelkie oznaki shimmi zniknęły :biggrin: DZIĘKI maciej

 

Spoko,jezdziłem dwa lata tym sprzętem więc troche go znam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma porównania yyymoże inaczej MTQ Górą :biggrin: :biggrin:

 

nie no VN to inna bajka , ale jeśli porównywać np. silniki to VN to poezja płynnie i czysto oddaje moc troszkę tak bez emocji no a MTQ hmm sami wiecie :rolleyes:

a najlepiej siąść przy piwku i pogadać

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat spotkania był nie raz poruszany , z tego co czytałem ,a le trzeba się ugadać zadzwonić i kurde pojechać :wink: i zasiać trochę terroru w okolicy spotkania :biggrin:

 

Piszę się na taki wspólny terror!! :biggrin:

Jeśli jeden MTQ odpala alarmy w puszkach to aż strach pomyśleć co będzie kiedy kilku nas się zbierze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie , czy ktoś z naszych sprzedaje kuferek i stelażyk do MTQ ???

http://allegro.pl/mt...2786163140.html

 

 

aha i jeszcze jedno mam problem ze znalezieniem oleju 20W/50 syntetyk , wiecie może jaki producent ma taki olej i gdzie można zakupić 5 litrów

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest taki sam a przy tym tańszy :) http://allegro.pl/ol...2755767901.html

 

 

 

znalazłem film w którym nasz sprzęt dostał rolę 1 planową :biggrin: tytuł brzmi " Ho Voglia Di Te " czyli " Tylko Ciebie chcę " można obejrzeć tutaj http://www.ekino.tv/...2.html?standard

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie , czy ktoś z naszych sprzedaje kuferek i stelażyk do MTQ ???

http://allegro.pl/mt...2786163140.html

Do MT-ka są dwa rodzaje stelaży pod kufer: hepco&becker i jakiś inny (nie pamiętam nazwy). Ja mam H&B i jest bardzo wytrzymały. Jak kupowałem stelaż to robiłem rozeznanie w tym temacie. Gadałem z gościem chyba z Białegostoku, który jeździł MT z tym innym stelażem. Mówił mi wtedy, że kilka razy musiał go spawać, bo się często łamał. Ja na swoim stelażu przewożę 45 litrowy kufer Shada, dopakowany czasem do tego stopnia, że trudno go założyć na stelaż. Wszytko jest OK, nic nie pęka, nic nie treszczy :). Zrobiłem już z tym kufrem dobre 20 kkm, głównie długie wyjazdy (trochę o tym pisałem w tym wątku, więc możesz poczytać). Jedyny - drobny - problem to mocowanie. Trzeba się do tego trochę przygotować, bo oryginalne mocowanie jest do d...y. Ale o tym też pisałem na forum, w tym wątku.

 

aha i jeszcze jedno mam problem ze znalezieniem oleju 20W/50 syntetyk , wiecie może jaki producent ma taki olej i gdzie można zakupić 5 litrów

Z mojej wiedzy wynika, że do MT ma być lany półsyntetyk. Ja zalałem Bel Raya V-Twin'a. UWAGA, to są amerykanckie oleje i ich pojemność podana jest w kwartach. Trzeba dobrze przeliczyć ilość oleju przed wlaniem, zwłaszcza w kontekście suchej miski olejowej, gdzie nie ma "stałego" poziomu oleju. W poprzednim sezonie miałem zalanego jakiegoś Motula i miałem wrażenie, że się lekko sprzęgło śizgało, ale to może tylko moje wymysły :). Jednak w tym roku ani razu nie miałem takiego złudzenia ...

 

Nawiązując do pozostałych postów: jeżdzę również na świechach irydowych i K&N'enie. Wszystko śmiga, że aż dech zapiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie miałem zalanego jakiegoś Motula i miałem wrażenie, że się lekko sprzęgło śizgało, ale to może tylko moje wymysły :). Jednak w tym roku ani razu nie miałem takiego złudzenia ...

 

Nawiązując do pozostałych postów: jeżdzę również na świechach irydowych i K&N'enie. Wszystko śmiga, że aż dech zapiera :)

 

Co do MOTULA kumpel też testował go w swoim MTeku i też sprzęgło ślizgało,przeszedł na BEL-RAY i było igła.Ja na V-TWINie zrobiłem 20tys i absolutnie nic sie nie działo.A przy filtrze K&N polecam przerobienie air boxu,nie ten sam motocykl :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...