Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Jazda z szybą jest nieporównywalnie bardziej komfortowa!!! Jadąc gdzieś dalej zawsze zakładam szybę bo by mi chyba głowę urwało. Co do szyby to jest tylko jeden minus - bardziej odkręcasz manetkę bo wiatr nie przeszkadza :) a Pan milicjant za rogiem zaciera rączki. :eek:

J

a obecnie u siebie w ciuchci mam założoną taką http://www.givi.it/parabrezza-spoiler/Cupo...ifici/245NA167A i powiem Ci że tylko mocowanie trzeba sobie dorobić samemu ale jeśli masz odrobinę chęci i kawałek blaszki to nie powinno być z tym żadnego problemu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz problem z tą owiewką,mniejwięcej wiem jak jest mocowana,więc może jakoś pomoge :buttrock:

Spoko. wyczarowałem instrukcję montażu całości i okazało się że nie mam jednej części stelażu :banghead: na którym zawieszona jest lampa(nieruchoma będzie). owiewka i pozostałe części u lakiernika więc jak śniegi stopnieją trzeba będzie kombinować z dorobieniem. nie będzie łatwo , ale czego się nie robi dla takiego moto. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno na allegro była taka owiewka ze stelarzem,gośc za cały komplet chciał 800zł,a o sam stelarz zapytaj w serwisie,może nie będzie tragedi z ceną

to ja od niego kupiłem. nie miał kompletu okazuje się, w serwisie nie ma szans, ale krzywdy nie ma ---kupiłem za 200 a dorobić się wszystko w szczecinie da.jeszcze czasu ciut do wiosny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a zapytaj tutaj o taki uchwyt http://allegro.pl/puig-uchwyt-dla-pasazera...1423688806.html albo tu http://www.kizimoto.pl/uslugi-pozostale.ht...&category_id=27

Taki uchwyt byłby idealny , pod warunkiem że pasażer go dosięgnie. Trzeba będzie jechać do przymiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś z was dobierał już farbe na rame lub koła do MT01? chodzi mi o kolor mat blue metalic,szukam takiej farby bo kupiłem napęd na pas do MT razem z wachaczem ale wahacz jest czarny i musze go przemalowac na ten matowy niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile zł. taka impreza z tym pasem kosztuje , bo mażę o czymś takim jak czyszczę tyne koło ze smarów bryzgających z łańcucha .

wahacz można pokryć hydrografiką , np. imitacja karbonu , koszt około 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony polecacie do MT ?

 

 

Ja osobiście śmigam na MICHELIN POWER PURE 2CT i muszę przyznać że są to oponki godne polecenia. Z opinii ludzi słyszałem także że Pirelli Diablo Strada jest też bardzo fajnym rozwiązaniem a przede wszystkim tańszym o ponad 300zł od wspomnianych wcześniej Power Pure. Widziałem także nowość Michelin Pilot Road 3 które mają podbić rynek opon do motocykli turystycznych z żyłką sportu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...