Skocz do zawartości

Komar 230


Gość gucio.motocyklista
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gucio.motocyklista

Alien-masz świetnego Rometa-Pierwszy model :(

 

Rzdko spotykany model.Może chciałbyś go sprzedac,lub wiesz kto może takiego shandlować??

 

Z silnikiem :arrow: wiadomo,do remontu,ale ja wiem coś czego wy nie wiecie,a co jest bardzo ciekawe :) mianowicie koszyczek sprzęgłowy napędza ŁAŃCUSZEK!!!

 

Jak zdjąłem dekiel sprzęgła to mało mi oczy z orbit nie wyskoczyły,aha i najważniejsze:konstrukcja skrzyni i mechonizmu zmiany biegów jest zupełnie inna niż Ryś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien-masz świetnego Rometa-Pierwszy model :crossy:  

 

Rzdko spotykany model.Może chciałbyś go sprzedac,lub wiesz kto może takiego shandlować??

 

Z silnikiem :arrow: wiadomo,do remontu,ale ja wiem coś czego wy nie wiecie,a co jest bardzo ciekawe :) mianowicie koszyczek sprzęgłowy napędza ŁAŃCUSZEK!!!

 

Jak zdjąłem dekiel sprzęgła to mało mi oczy z orbit nie wyskoczyły,aha i najważniejsze:konstrukcja skrzyni i mechonizmu zmiany biegów jest zupełnie inna niż Ryś :(

 

Ale ten post jest chaotycznie napisany :) Nie wiem kiedy piszesz o którym moto. A jeśli chodzi o mojego Koszmarka to wiem że to nie żaden unikat ale i tak chciałem sie pochwalić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy Komarach to pochwale sie swoim :)  

http://www.bikepics.com/romet/komar/70/pics.asp

No dobra etap komarka raliczony teraz proponuje za coś poważniejszego się zabrać. Chociąz troche w nim mało chromu no i bezbarwny lakier by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

AlienO silniku piszę o swoim koszmarze.

 

W twoim "komarku" widzę pierwszego Rometa lecz juz nie komara.Moje zdanie potwierdzą "flachowcy" od komarów.

 

Smok-daj mi kontakt do chłopaków od komarów ok?Dzięki!!!

 

A teraz wszyscy razem:(znalezione na w/w linku) :)

 

"Różowa komarynka 1967" -

 

Różowy komar szosą gna

Dokąd on zmierza kto odpowiedź zna

Błyszczy się z daleka swój urok ma

Różowy komar który tak gna

 

Kierowca w czarnym płaszczu

Z długimi włosami

Dodaje gazu i kręci pedałami

 

Policja jedzie za różowym komarem

Podziwia jego kolor och co za bajer

Stacja CPN policja tankuje

Komar jedzie dalej się nie zatrzymuje

 

On wcale nie pali jeździsz na oparach

Zawsze jest za tobą

Dymu wielka chmara

 

Różowy komar szosą gna

Różowy ma zbiornik i błotniki dwa

Kto na nim jedzie

Co to za wariat to ja

 

Różowy komar wspaniały tak

Różowy komar szosą gna

Dokąd gna szosą gna

 

Mija garbusa różowego też

Kto w nim jedzie ty dobrze wiesz

Różowy garbus wyprzedza mnie

A w środku Zbycho uśmiecha się

 

Arkadiusz Ł "Zdzira"

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra etap komarka raliczony teraz proponuje za coś poważniejszego się zabrać. Chociąz troche w nim mało chromu no i bezbarwny lakier by się przydał.

Na Komarku jeżdże właściwie od pół roku :-D i już zaczynam się rozglądać za czymś "większym". Jeśli chodzi o brak chromów i lakieru bezbarwnego to z tego powodu że remontowałem go małym kosztem. Po prostu nie chciałem ładować kasy w taki słaby motorek. Ale myśle że do stawiania pierwszych kroków to jest w sam raz :lol: Pozdr

 

EDIT:

W twoim "komarku" widzę pierwszego Rometa lecz juz nie komara.Moje zdanie potwierdzą "flachowcy" od komarów.  

 

 

W instrukcji pisze że jest to komar 2351 typ 100. Od standardowego 2351 różni sie kierą (od 50-T-1) i biegami w nodze. Chociaż słyszałem głosy że to może być romet 100. Ale raczej to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...