Skocz do zawartości

xj 900 z Zawiercia


zibik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli komuś przyjdzie do głowy to obejrzeć to niech sobie odpuści-totalny złom

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M99240

 

Przejechałem 250 km w jedną stronę a facet wali greka i udaje że on nic nie wie i nie zna sięna moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie tylko silnik-rama spawana bo moto po konkretnym dzwonie,rdzewieje ,silnik wymieniony ponieważ ma inny numer niż rama,koła są obydwa z innej parafii,obudowa licznika poskręcana na druty itd.Konkluzja szrot,kolega prosił mnie żebym zrobił jazdę testową ale bałem się na to wsiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz że kola z innej parafi ?????? z tą rdzą to chodzi ci o płaskownik trzymający silnik ??? :) czy gdzieś jedzcze ?? no i gdzie ta rama spawana ?? w którym miejscu ???? ze zdjęć wygląda oki . ja w XJ 600 też miałem inny numer na silniku i na ramie ale to stre moto było i niewiem jak dziś sprawa sie ma z nowymi XJ

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto przyjechalo z Anglii, wiec nie czepiaj sie ze rdzewieje. Tam jest taka wilgoc, ze wszystko wpieprza. Moj moto mial 4 tys mil przebiegu i piec lat jak go kupowalem ,stan byl idealny, a na srubkach bylo widac slady utleniania. Wszystkie motocykle ktorym sie przygladalem tak mialy, wiec nie wymagaj zbyt wiele od XJoty z 97 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rdza jest na spawach i to taka że odpada lakier ,a najfajniej wygląda to na spawach przy główce ramy-nie pisałbym że to szrot gdyby tak nie było-a ładnie wygląda na zdjęciach bo niektóre elementy były malowane.Jeżeli ktoś będzie chciał to kupić to przed wyjazdem w celu obejrzenia umówcie się z gościem ,że w razie czego jeżeli nie będzie taki jak w opisie to zwraca kasę na podróż -ja tak nie zrobiłem i to był błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach wyglada bardzo ladnie, nieiwemy mozesz robic kolesiowi kolo d...

 

Pewnie lepiej żeby koleś zrobił komuś tym motocyklem kuku.Gdyby moto było ok to po przejechaniu 250 km kolega na pewno by go kupił.Zresztą napisałem to jako ostrzeżenie jak ktoś nie wierzy to jego sprawa-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na fotach wyglada bardzo ladnie, nieiwemy mozesz robic kolesiowi kolo d...

 

No na pewno chce mu zrobic na zle :lol: . Byl zobaczyl, opisal stan, i jak dla mnie to wrak po tym opisie, nawet bym nie jechal go zobaczyc. Bo jak na na pierwszy rzut oka tyle wad to ciekawe co wyjdzie potem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...