Skocz do zawartości

Honda Transalp - przerywa przy stalej predkosci


lepi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Trampem. Jak jade ze stala predkoscia przy 4 - 5 tysiacach obrotow, zaczyna przerywac. Jak dodam gazu to ciagnie ladnie.

Wszystko wskazuje na gazniki. Moto jest na gwarancji ale czyszczenie gaznikow nie jest nia objete ;). Zostaly zreszta "tradycyjnie" czyszczone i nic. Warsztat proponuje mi czyszczenie w kapieli "ulradzwiekowej" ale to kosztuje 200 euro i nie daja gwarancji ze pomoze. Jak nie pomoze to utopie kase. Jade jutro jeszcze pogadac. Jesli ma ktos jakes sugestie to czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancję na sprzęta, to masz w d*pie przyczynę usterki, tylko idziesz do serwisu i każesz naprawić. Po to masz gwarancję, żeby to serwis się martwił a nie Ty. Jeśli wymieniałeś/sprawdzałeś terminowo filtr paliwa (tj. robiłeś przeglądy wtedy kiedy trzeba), to jakim prawem mają być brudne gaźniki?? Jeśli są brudne, to znaczy, że serwis przy przeglądzie nawalił, bo nie wyczyścił/wymienił filtra.

Mój tramp 2001 nie przerywa (45000 przebiegu), więc jeśli nówka na gwarancji ma tego rodzaju defekt, to gwarancja powinna to obejmować.

 

Walcz o swoje i nie daj sobie ściemy wciskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tramp 2001 nie przerywa (45000 przebiegu), więc jeśli nówka na gwarancji ma tego rodzaju defekt, to gwarancja powinna to obejmować.

Moj jest z 2004, zadalem to pytanie bo juz kiedys spotkalem sie z takim objawem w Trampie.

Walcz o swoje i nie daj sobie ściemy wciskać.
Jasne ze nie odpuszcze, jak bedzie trzeba to po sadach bede ciagal ;) . Ale czyszczenie gaznikow faktycznie nie jest objete gwarancja. Problem ze oni chca za to pieniadze nawet jak niepomoze. Powalilo ich. Pojade gdzies gdzie maja hamownie bo daje to wieksze mozliwosci. Wszystkie przeglady mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...