Skocz do zawartości

Co Lepsze- Dt 50 czy Dt 80


cubix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BTW A czemu akurat DT a nie cos z konkurencji?? Neutral

 

 

 

wlasnie,aprille rx 50 czy tam 80 da sie tez tanio wyrwac,a to lepszy sprzet moim zdaniem od dt i jeszcze sendy 80 sa tez czasem dosc tanio.

 

tylko że chociarzby na allegro detetek jest najwięcej, a eriksów mało. A jeśli są to na drógim końcu polski. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem DT50 z silnikiem od DT80 i bralem jak chcialem Dt80 (gosciu z mojej miejscowosci ma). DT 50 wedlug mnie jest ladniejsza i przede wszystkim lzejsza. Jak juz ograniczasz sie tylko do DT to wez 50 i na tuning. Nie wiem skad ty wziales te ceny swoje :roll: , zobacz :

http://www.sklep.mieloch.pl/index.php?cPat...e4e3ae4b025cb53

cylinder 530 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

Byłem kiedyś w posiadaniu dt80 chłodzoną powietrzem i nie narzekalem na brak mocy,kiedys mi sie zatarła bo dozownik mi padł i przy okazji chciałem podniec jej moc,sciągnąłem z niemiec częsci tuningowe na 100 cm.Zyskała ostro na mocy,pojeżdzil na niej troche mój tata,stwierdzając ze jest dla mnie za mocna(było to ze 4 lata temu) odkupil ją ode mnie i wsadził do niej silnik wsk 175.Chodzi do dzisiaj,bardzo ladnie jak na taki silnik z wsk-i,a z pozostalym silnikiem od YAMAHY,udalo mi sie dostac drugą rame takiego motocykla skomponowalem i sprzedalem ja 2 lata temu.

 

Tak wyglada moja przygoda z dt.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off topic-

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=67857729 to prawda ze DT50 idzie 45m/h?? tak pisze wlasciciel tej DT na aukcji...

 

no i co ,ze tak pisze ? :|:| jezeli tyle idzie to wiadomo,ze jest zablokowane... albo moze przesadzil z zebatkami na moc ;):D:D

 

ja mialem DT50 z silnikiem od DT80 i bralem jak chcialem Dt80 (gosciu z mojej miejscowosci ma). DT 50 wedlug mnie jest ladniejsza i przede wszystkim lzejsza. Jak juz ograniczasz sie tylko do DT to wez 50 i na tuning. Nie wiem skad ty wziales te ceny swoje  :roll: , zobacz :

http://www.sklep.mieloch.pl/index.php?cPat...e4e3ae4b025cb53

cylinder 530 zl

 

no tak ale... to jest do wersji chlodzonej powietrzem z tego co widze... a jak sie ma albo ma zamiar kupic chlodzona ciecza to co ? pozostaje tylko silnik z dt 80 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale... to jest do wersji chlodzonej powietrzem z tego co widze... a jak sie ma albo ma zamiar kupic chlodzona ciecza to co ? pozostaje tylko silnik z dt 80 Very Happy

 

no ale przeciez DT50R jest chlodzona powietrzem a nie ciecza ;)

 

[ Dopisane: 15-10-2005, 22:42 ]

wistormraider widze ze twoja DT jest z 94 :mrgreen: Dziwne :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale... to jest do wersji chlodzonej powietrzem z tego co widze... a jak sie ma albo ma zamiar kupic chlodzona ciecza to co ? pozostaje tylko silnik z dt 80 Very Happy

 

no ale przeciez DT50R jest chlodzona powietrzem a nie ciecza ;)

 

[ Dopisane: 15-10-2005, 22:42 ]

wistormraider widze ze twoja DT jest z 94 :mrgreen: Dziwne :roll: :D

no stara dt50r jest chlodzona powietrzem to wiem :D ale myslalem,ze byla ogolnie mowa o dt50 dlatego wspomnialem,ze tez istnieje starszy model chlodzony ciecza :> a poza tym co w tym dziwnego,ze moja dt jest z 94r ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest różnica w wadze Dt 50 i Dt 80. Ile te motory wważa, i czy jest jakaś różnica w dostępności części do tych modeli.

 

ja mam wpisane w dokumentach,ze moja dt50 wazy 78kg... jednak sadze,ze w rzeczywistosci bedzie to troche wiecej ;) chociaz nie wiem... a dt 80 z tego co pamietam to cos okolo 100kg, a czesci dostaniesz i do jednego i do drugiego ,roznicy w dostepnosci praktycznie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc, ja śmigałem tylko na DT 80 , na 50 nie, więc do końca nie wiem. DT 50 jest napewno lżejsza, ale seryjnie jest słabasza. Jeśli mówicie o tunningu DT 50 to porównajcie też z tuningową DT 80(110ccm). Ja mam DT 80 i nie narzekam :mrgreen: . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówicie o tunningu DT 50 to porównajcie też z tuningową DT 80(110ccm).

Stary ale tu nie o to chodzi zeby porownywac motocykle o zupelnie innej pojemnosci. DT50 po tuningu na 70-80cc ma zblizona pojemnosc do seryjnej 80cc i dlatego to porownanie ma sens. Czy wg Ciebie jezeli by sie mialo porownac RX80 to tez tylko do RX po tuning na 160cc? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...