Skocz do zawartości

Suzuki GS500E przerywa :/


Boniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Przy ok. 8500 rpm silnik w moim GS przestaje normalnie pracować. Zachowuje się tak jakby zabrakło paliwa. Gdy odpuszczę gaz, po chwili załapuje i można jechać dalej. Czasem przy tym strzeli z wydechu, spalając nagromadzoną mieszankę. Wymieniłem filtr powietrza, tankowałem na innych niż zwykle stacjach, włożyłem nowe świece, sprawdziłem układ paliwowy. Wszystko jest ok. Do 8500 rpm przyśpiesza normalnie, nie szarpie, nie przerywa, spalanie jest w normie. Szukałem rozwiązania na zagranicznych forach, ale żaden ze znalezionych pomysłów niczego nie zmienił. Chyba ostatnie z możliwych rozwiązań to porządne czyszczenie gaźników, ewentualnie sprawdzenie czy wszystko jest ok. z zapłonem. Ktoś z Was może wymyśli coś więcej?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi sie tak dzialo jak kiedys zatankowalam na jakiejs badziewnej stacji. I dopiero po okolo pieciokrotnym napelnieniu baku normalna benzyna przerywanie ustalo.

 

Ale gazniki to tez jest dobra mysl. Zima juz niedlugo to regulacje trzeba bedzie zrobic.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mi sie tak dzialo jak kiedys zatankowalam na jakiejs badziewnej stacji. I dopiero po okolo pieciokrotnym napelnieniu baku normalna benzyna przerywanie ustalo.

Ja już tankowałem o wiele więcej niż 5 razy, także paliwo odpada. Trzeba będzie znaleźć trochę czasu i zabrać się za te gaźniki :) Gdyby nie to GS już dawno byłby na Allegro ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...