Skocz do zawartości

WFM Cup - Nowe informacje


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łeeee... To jak zawita to bankowo wpadne na to :PP

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to ma jezdzic po torze czy po lesie????

Te opony na pewno nie daja nawet zadowalajacego kontaktu z podlozem asfaltowym...

Poza tym super inicjatywa, bardzo tani motocykl ,wiec start nie bedzie az tak bardzo ograniczony ze wzgledow finansowych. Fajnie ze ktos mysli o przyszlosci tego sportu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc

Narazie testy są na średniej nawierzchni więc założenie slicków nie jest możliwe :)

Opony będą bardziej szosowe, takie same dla wszystkoch zawodników aby wszyscy mieli równe szanse.

Wszystko już dawno by się zaczęło gdyby nie pieniądze, a właściwie ich brak. Niestety unia europejska nie kwapi się aby pomóc młodzieży rozwijać swoje umiejętności....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostanich wakackji jezdziłem Wfm-ką w wersji wyścigowej po torze kartingowym w Radomiu. Testowaliśmy tam wtedy 3 sztuki tych motocykli. Nasze testy odbywaly sie przy okazji jednej z rund MP w wyścigach skuterów.

Zrobilem na niej około 30 okrązen (długość toru 870m.) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Moc motocykla spokojnie wystarczała do jazdy po krętym torze kartingowym. Ze względu na swoją masę nieprzekraczającą 75kg. jest on bardzo poręczny i łatwo składa się w zakręty.

Co do opon to wedlug mnie jak na swoją budowę i bieżnik trzymają dość dobrze nawet przy mocnych złożeniach (kilkakrotnie w zakręcie ocierałem tłumnikiem o asfalt). Do tego typu sportu dobrze pasuje twarde zawieszenie (szczególnie tylne).

Wedlug mnie najsłabszym punktem tej konstrukcji były hamulce. Obecnie z przodu stosowany jest hamulec tarczowy.

Organizatorem serii wyścigów Wfm-Cup jest Motor Klub Wawer.

Strona organizatora i producenta => http://www.recoil.superhost.pl/

Inicjatywe budowy tych motocykli i otworzenia klasy wyścigowej Wfm-Cup, można powiedzieć że znam od podszewki, dlatego chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywe budowy tych motocykli i otworzenia klasy wyścigowej Wfm-Cup, można powiedzieć że znam od podszewki, dlatego chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące tego tematu.

 

Sam tego chciales :mrgreen:

 

No to jedziemy:

 

- ile bedzie rund i gdzie ?

- czy beda to imprezy jednodniowe ?

- czy oprocz kupna motocykla, trzeba poniesc jakies dodatkowe koszta np. start w wyscigu

 

Jak widac z mojej strony chodzi o $. Jestem zdecydowany wziac udzial w wyscigach, nawet wiecej, marze o tym, ale wszystko rozchodzi sie o kase. Tak wiec prosze o odpowiedz, bo musze to skalkulowac i na dniach podjac decyzje, co robic dalej, czy szukac funduszy, czy zrezygnowac (a bardzo bym tego nie chcial)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Planowane jest rozegranie około 6 wyścigów.

Wyścigi będą odbywać się między innymi w: Warszawie

Radomiu

Lublinie

 

2) Zawody będą z całą pewnością jednodniowe.

 

3) Poza kosztem zakupu motocykla zawodnik będzie wpłacał opłatę startową (jej wysokośc nie jest jeszcze ustalona).

 

Nowe informacje bedę posiadał po weekendzie.

 

Jeżeli ktoś poszukuje jakiś informacji polecam tel. do organizatora:

(22) 615 71 87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęć z toru nie posiadam.  

W 5tys. powinieneś spokojnie zamknąć budżet przeznaczony na wszystkie starty + motor.

 

A co ze strojem?

Rożek najlepiej zadzwoń pod ten numer telefonu.

Wtedy wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...