Skocz do zawartości

50 ccm, co na początek?


ani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spox o innym myslalem :D ( http://octiv.info/~ekipa/galeria/spoty/200...5/zambrow/2.jpg )

 

 

a masz czym jezdzic czy sprzedales viva city ?? bo mozna by sie jeszcze styknac w tym sezonie 8)

A ja o tym mówiłem ;) Sprzedalem Vivke juz dawno. Na nowy sezonik endurko ;) Dobra skonczmy ten czat w tym temacie kolezko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi wpadła w oko ta Aprilia. Nie droga i podobno rzadko można ją spotkać na sprzedaż, czyli okazja. Ale tak, siak czy owak nie mam teraz kasy i kupuje motor jakoś na przełomie grudnia i stycznia :D

 

Czy zna ktos odpowiedz na moje pytanie?

 

Też własnie myślałem nad TZR 80. Za 3000 zł dostane 90-93' rocznik, czyli taki, jakiego szukam. Mam tylko jedą uwagę. Słyszałem, że jeśli kupie sobie taka TZRkę to czy będe musial wymieniać części? Cylinder, tłok itd. ponieważ mogą być już 'zjechane' ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszytko bedze zależeć od tego czy moto było mocno rżniete i ile ma przejechane z np. 93r moto moze byc w lepszym stanie mech. niz nr. moto z 97r. to zależy na jakie natrafisz. teraz niemożemy ci pomóc.Ale np moto z 90r. by trzeba było remontowac (jak wczesniej nie było remotowane) słyszałem ze takie motorki teoretycznie remontuje sie po ok30 tys km(ale nie wiem czy to prawda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze takie motorki teoretycznie remontuje sie po ok30 tys km(ale nie wiem czy to prawda)

 

wszystko zalezy od mocy(raczej czytaj wyzylowania) takiego moto... silnie wysilony MBX moze wymagac zmioany tloka nawet po 10tys km...! a moj klasyfikuje sie do wymiany a na tarczy ma juz 20tys.

 

 

To nie sądze..przy twoich 175cm to nie będzie wygodna jazda...

ja mam troche powyzej 175 i jezdzilem zablokowanym mbxem w ponad 100 kilometrowe trasy... i nie bylo mi zle... predkosc maksymalna oscylowala w granicach 65-70kahaema:D:D:D ale i tak nie narzekalem. 3 razy jechalem tam i spowrotem... myslalem ze 2 czy 3 razem bedize juz nudno ale tak nie bylo... a jesli bedzie tak smigal TZRka to napewno nie bedzie mu zle...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzie chyba chodziło o to, iż motor będzie dla mnie za mały....

to tez... ale zauwaz ze takie scigacze(np.ns1) sa o wiele wygodniejsze od tych starszych(mbx)

jesli tzr jets wielkosci ns1(moze byc minimalnie mniejsza...) to napewno nie bedize ci zle... poza tym zanim kupisz- odbywa sie jakas jazda testowa... i mozesz przeciez zobaczyc czy bedize wygodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie co do tej wygody. Jak kupilem aprilie to na poczatku jezdzilo mi sie beznajdziejnie i niewygodnie. Boaly mnie rece od pochylonej pozycji itd. Ale szybko sie przyzwyczailem i jezdzilo mi sie bardzo wygodnie. Spokojnie dawalo rade zrobic 70km bez zejsscia z moto. Wiec na poczatku trudno okreslic czy moto bedzie wygodne czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...