Skocz do zawartości

[POZNAŃ] Pas w Bednarach w niedziele


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry.

 

W niedziele (9.10) zamierzamy wybrac sie ze znajomymi na pas w Bednarach. Od 15.00 mamy miec zaklepany. Wjazd: teoretycznie 15 zl. W praktyce jednak zamierzamy jakos dogadac sie ze strozem, zeby bylo taniej ;-) Czyli generalnie cena wjazdu zalezec bedzie od naszych mozliwosci negocjacyjnych, przynajmniej taka mamy nadzieje ;)

 

Do dyspozycji bedzie szeroki pas o dlugosci 2 km oraz tor kartingowy, wiec jesli ktos chce sobie w swietym spokoju polatac na kolku, poscigac na 1/4, polatac po kartingowym, czy cos w tym stylu, to zapraszamy. Zbiorka pewnie na Srodce jakos przed 15.00, ale szczegoly jeszcze bym podal, jak ustalimy dokladnie. Jest ktos chetny?

 

lotnisko1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wstęp dla widzów płatny jeśli tak to ile  :?:

szczerze - nie wiem (choc watpie). Jedziemy tam niemal na spontana. Tzn. mamy jedynie zaklepany termin, ale kazdy liczy, ze uda sie cos potragowac ze straznikiem. Bo placic 15 zl za godzine (bo tyle jest oficjalnie w cenniku firmy) to sie nikomu nie usmiecha. Zobaczymy jak bedzie, moze sie uda, tzn. zawsze dawalo rade ;-).

 

BTW: pani od lotniska powiedziala, ze i tak mamy szczescie, bo juz wkrotce aby wynajac lotnisko, trzeba bedzie rowniez wynajmowac kartke, co kosztowac ma 800zl ;)

 

Pablo: Bednary sa jakies 15 - 20km od Poznania, kolo Pobiedzisk. Zbiorka o 14.30 na Srodce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO:

bylem tam kilka razy. Jadac od Gniezna nalezy skrecic 'w Pobiedziskach' na skrzyzowaniu z fotoradarem w prawo (zdaje sie, ze na Kiszkowo). Nie pomylic z glownym skrzyzowaniem ze swiatlami (na Tuczno itp!).Potem kierunek na Krzeslice (palac w Krzeslicach) i Bednary...ale trzeba byc czujnym, poniewaz czynny wjazd na to stare lotnisko jest tylko jeden, po prawej stronie. Znajdziesz odpowiedni. Pas jest prosty, jak to lotnisko ;-] ale trzeba 'jak co' uwazac na kepki trawy wystajace z szczelin- przy 'cudowaniu'. Do dzidowania na maksa jest w pelni 'sejfti'. Nieraz probowalem. Nie wyrobie sie o tym czasie w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna dupa ja jestem w robocie :-x ale jak wypali wam ta niedzielka to na przyszłą też możemy polecieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo mam wolną no i kumpli bym wziął na moto;))))) Róbcie jak najwięcej fotek albo jeszcze lepiej filmików;)))))!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fat napisz jak ze wstępem ile wkońcu zapłaciliście jak długo byliście i ogólne przeżycia i uwagi

Bylismy w sumie prawie 3 godziny. Placilismy ostatecznie 160zl za calosc, co rozlozylo sie na bodajze 14 motocykli, czy jakos tak. Czyli bardzo znosnie. Nie wiem tylko czy dalej tak bedzie, w zwiazku ze wspomniana przeze mnie karetka. Dlatego tez zawsze trzeba zadzwonic odpowiednio wczesniej i sie dopytac, no i ewentualnie rezerwowac.

 

A sam pas jak to pas. Nie jest idealnie rowny, ma pare wybojow, ale jest na tyle bezpieczny, ze mozna ze spokojem ostro dawac. Kartingowy jak dla mnie do dupy - z wybojami, strasznie ciasny (jedzie sie 30 - 40 km/h). Ogolnie spoko, fajne miejsce do bezpiecznego katowania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam pas jak to pas. Nie jest idealnie rowny, ma pare wybojow, ale jest na tyle bezpieczny, ze mozna ze spokojem ostro dawac.

 

No - tylko, że trzeba jeszcze uważać na syf leżący gdzieniegdzie i na całkiem silny wiatr przy wyzszych prędkościach - mnie przy ca 250 całkiem mocno przechyłało na bok. A w ogóle to respect dla Tiny - ponad 280 km/h jak zaczynała hamować, no i generalnie najszybsza :D

 

Kartingowy jak dla mnie do dupy - z wybojami, strasznie ciasny (jedzie sie 30 - 40 km/h). Ogolnie spoko, fajne miejsce do bezpiecznego katowania;)

 

Ej no bez przesady z tymi wybojami - nie gorzej niż na reszcie pasa. Jedyne co można mu zarzucić to piasek w jednym newralgicznym miejscu. A że ciasny - o to chodziło, też miałem kłopot z dwoma nawrotkami, ale ćwiczenie czyni mistrza ;)

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...