Skocz do zawartości

Hard enduro na codzien


rysio3331
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Husqvarna szczerze mówiac mi nie odpowiada (ten licznik kojarzy mi sie ze skuterem za jedną pensję

 

Stary' date=' chcesz kupić wyczynowy motocykl kierując się takim podejściem??

Powiem Ci tak, po poznańsku - mojta Cie strasznie, sam nie wiesz, czego potrzebujesz. Zanim zrobisz z tematu totalny bałagan przejrzyj archiwum tego działu.

Gdy już na pewno będziesz znał najważniejsze pytania, wtedy je zadawaj, inaczej do nieczego konkretnego nie dojdziemy.

pzdr

 

[ [i']Dopisane: 07-10-2005, 01:24[/i] ]

PS - do Twoich potrzeb potrzebny jest motocykl udający wyczynowy. Kup TTR, LC4, daj sobie spokój z WR, EXC, DRZ itd, i tak tego nie wykorzystasz, za to mają stacyjki i fajowskie liczniki. Serio mówię, nie kpię sobie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie to Sochaczew to najblizsze mi miasto' date=' sam mieszkam w Nowej Suchej (śmieszna nazwa). A z tego co wiem to w Sochaczewie enduro jest słabo rozwiniete - zajmuja sie tym dzieciaki 14 letnie na Dt 50 i Derbi Sendach ;)

 

Pozdr[/quote']

 

Jeśli chcesz pogadać o motocyklach, który wybrać itd zapraszam do naszego kolegi, przy okazji mechanika do Paprotni (10 km od Sochaczewa)- da ci kilka rad i może pozwoli ci kilka sprawdzić.

 

P.S. Nie jest dzieciakiem, jeździ na YZ 400 F i zapewne duuużo mógłbyś się od niego nauczyć, jak i kilku innych którzy z nami jeżdżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...