Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poczytać dokładnie ale może poprostu zapytam o najważniejsze co mnie interesuje: w którym roku R1 dosła wtrysk i automatyczne ssanie? Pierwsza zmiana stylistyczna przodu byla dopiero w 2003, a zadupek na ledach w 2002?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym roku R1 dosła wtrysk

2002

automatyczne ssanie

Yamaha stosuje automatycznie ssanie wraz z wtryskiem (w odróżnieniu np. od Suzuki)

Pierwsza zmiana stylistyczna przodu byla dopiero w 2003' date=' a zadupek na ledach w 2002[/quote']

Zmiana budy, jaki l tył na LEDach w 2002, natomiast drobne zmiany kosmetyczne były już przy przejściu z roku 1999 na 2000.

Ogólnie podział jest taki: 1998-1999, 2000-2001, 2002-2003, 2004-2005, 2006-.... i każda w jakimś stopniu się od siebie różni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
skrzyni była wadliwa w modelu 98-99

z tego co wiem potem już wszysko było oki

Była wada, nie było wady - jak zwał tak zwał. Prawda jest taka i nie jest tajemnicą, że skrzynie Yamahy (nawet w nowszych modelach) są delikatne. Jak się rżnie - to się zarżnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wszyskie są bardzo podobne

No właśnie nie. Różnice są subtelne, acz znaczące. GSXR ze swoją przewagą mocy wciąga wszystko na drodze. Jest przy tym wielki i klocowaty w porównaniu do Fajera/R1. Fajer jest mały i narwany. Idzie na gumę, straszy shimmą. R1 to motocykl gabarytowo klasy 600ccm. Jest leciutki, dobrze wywarzony, zwrotny, a przy tym stabilny. Każdy z nich ma wady i trzeba się zdecydować co się chce mieć.

 

Patrząc 'z perspektywy' można powiedzieć, że motocykle klasy 1000ccm są bardzo podobne. Ale im więcej jeździec zyskuje doświadczenia, im dłużej nimi jeździ tym więcej znaczących różnic zaczyna dostrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc 'z perspektywy' można powiedzieć' date=' że motocykle klasy 1000ccm są bardzo podobne. Ale im więcej jeździec zyskuje doświadczenia, im dłużej nimi jeździ tym więcej znaczących różnic zaczyna dostrzegać.[/quote']

racja odwołuje co powieziałem

chyba faktycznie podszedłem zbyt ogólnikowo nie wgryzając się w szczegóły, patrzyłem raczej pod wzgledem wyglądu niz jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...