Skocz do zawartości

Aprilia , Yamaha , Honda ???????


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu ? a temu ze na szosie predkosc jest duzo wieksza niz w terenie wiec roznice miedzy duzymi motocyklami i malymi pizdzikami na szosie jest wyrazniejsza niz w terenie  

 

oczywiscie nie twierdze ze enduro to dno (sam chcialbym pochasac, ale dopoki bedzie mnie stac na 1 sprzet to bedzie to szosa), poprostu sa ta dwa kompletnie inne motocykle o innym przeznaczeniu i kazdy z nich daje jakas radosc z jazdy

Strzałkowi chodzilo chyba o to ze kupowanie scigacza ma sens jesli sa to wieksze pojemnosci. Natomiast malym endurkiem (np. HM'em) mozna juz nawet profesjonalnie posmigac w terenie ewentualnie na torze motocrossowym.

Moze i w terenie ale wątpie aby na szosie jakaś endruralka poleciala 140kmh  klasy 50 bądź 80 cmm;]

Mi SUzuki TS70 szlo 115km/h na orginalnym przelozeniu na gazniku 15mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i co jak wrazenia?? :) Fajnie nie trzyma sie drogi:Dtrzeba bylo puscic kiere ;]Nie rob cyrku i nie porownoj jazdy scigaczem przy wiekszych predkosciach a endurakiem :) No napewno jak bys zalozyl wiekszy gaznik cylinder to bys lyknol Tzr;Dpewnie tak przypiety psami takimi jak w F1 :-) pzdr:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i co jak wrazenia??  Fajnie nie trzyma sie drogi:Dtrzeba bylo puscic kiere ;]Nie rob cyrku i nie porownoj jazdy scigaczem przy wiekszych predkosciach a endurakiem  No napewno jak bys zalozyl wiekszy gaznik cylinder to bys lyknol Tzr;Dpewnie tak przypiety psami takimi jak w F1  pzdr:D

w ten sposob robisz burdel na forum !!

Enduroguy napisl tylko ze ts'ka do 115 sie rozpedzala i nie mowi ze tyle ciagle jezdzil :]

ciesz sie ze twoj simson s60 nie wyrywa ci rąk pod czas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i co jak wrazenia??  Fajnie nie trzyma sie drogi:Dtrzeba bylo puscic kiere ;]Nie rob cyrku i nie porownoj jazdy scigaczem przy wiekszych predkosciach a endurakiem  No napewno jak bys zalozyl wiekszy gaznik cylinder to bys lyknol Tzr;Dpewnie tak przypiety psami takimi jak w F1  pzdr:D

ZObacz idioto o co prosil zalozyciel tematu i wez sobie lepiej zyj w swiecie Twoich simsonow zapie*dalajacych 140km/h i nie denerwuj ludzi. Dwoma motocyklami w zyciu mialem zaszczyt jechac, jarasz sie nimi w kazdym poscie... zeby troche rozszerzyc Twoja wiedze to podpowiem Ci ze np. SUzuki RG ma taki silnik jak TS"ka to dlaczego TS'ka mialaby byc wolniejsza? A i jeszcez jedno, skoro enduro nie prowadzi sie przy 115km/h to jakim cudem DT125r czy KMX125 leca 140km/h?

Moze i rąk niewyrywa ale na gumie idzie bardzo ładnie  

Tak i pewnie ganiasz na gumie szurajac butami po asfalcie i jestes stunt'er :-D

 

No napewno jak bys zalozyl wiekszy gaznik cylinder to bys lyknol Tzr;Dpewnie tak przypiety psami takimi jak w F1

Ty jakbys zalozyl gaznik wiekszy do simsona to bys lyknal TZR tyle ze zapinany przez psy niekoniecznie takie jak w F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiboS60 napisał:  

No napewno jak bys zalozyl wiekszy gaznik cylinder to bys lyknol Tzr;Dpewnie tak przypiety psami takimi jak w F1

 

Ty jakbys zalozyl gaznik wiekszy do simsona to bys lyknal TZR tyle ze zapinany przez psy niekoniecznie takie jak w F1

 

Wracając do tematu sinsona to u mnie chłopaki mieli w kartingu taki silniczek.

Załozyli go do ramy w simku i jechał 90 km/h na 3 biegu :!: na 4 nie miał już siły sie radzić bo charakterystyka mocy była robiona pod małe kółka wózka i jechał tylko na górze a zero dołu i praktycznie to samo tez na średnich. Nie wiem na jakich to przełożeniach było ale ja jestem w szoku i gdybym nie znał tych ludzi i nie wiedział jakimi sa mechanikami to najnormalniej w świecie bym nie uwierzył.. Simek oczywiscie 50ccm pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tylko mowie ze nikt nie jezdzi z takimi prędkosciami na enduro :D Przepraszam ze cie urazilem :D ale to nie powod zebys mnie wyzywal 8) Co do tego ze szoruje butami po ziemi to sie moge z tobą oficjalnie zalozyc ze nie :? prosze cie kazdy ma pawo wyrazac swoje opinie 8) to tyle jeszcze raz sorry men 8)

 

[ Dopisane: 24-11-2005, 18:46 ]

powracając do tego to nigdy nie mowilem o zadnuych 140 kmh simsonem;]Nie masz nawt zielonego pojecia o przerobkach jakie dokonuje sie na kartingu 8) Wiec po co wogole objawiasz swoją niewiedze i mnie nie wyzywaj kolego bo to jest forum publiczne a na to jest paragraf uwazaj sobie troche bo przeginasz......Wracając do tematu :D Jakie silniki są lepsze??TE Minarelki montowane W Tzr 125 (bo chyba takie są)CZy Te Rotaxy w RS 125??Strzalek pewnie odciązyli mu maxymalnie wal i maly moment obrotowy, ciągnol na obrotach taką predkosc a nie na przelozeniu hmm ciekawe ile kreci ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek no wlasnie nie wiem czy tak jest :? Bo patrz w tej tzr wszedzie bite jest made in italy ale chyba w tych 125 są jeszcze japonskie bo w tych tzr z powyzej 2000 rok to ladowane są minarelki :? sam juz nie wiem jak to jest :D Hmm ja polecam oczywiscie 80cmm zarejtrowane na motorower najlepiej juz kupic z wbitym motorowerem w dowodzie bo samemu przerejstrowywac 80cmm na 50cmm troche ciezko trzeba kolowac zeczoznawce :D Chyba ze masz jakies znajomosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek no wlasnie nie wiem czy tak jest Confused Bo patrz w tej tzr wszedzie bite jest made in italy ale chyba w tych 125 są jeszcze japonskie bo w tych tzr z powyzej 2000 rok to ladowane są minarelki Confused sam juz nie wiem jak to jest Very Happy

 

w 50ccm yamahy po 2000 roku jest minarelli. W 125 cały czas jest to samo czyli silnik który pierszy raz zastosowali w 89 roku w tzr, dt, tdm.

Hmm ja polecam oczywiscie 80cmm zarejtrowane na motorower najlepiej juz kupic z wbitym motorowerem w dowodzie bo samemu przerejstrowywac 80cmm na 50cmm troche ciezko trzeba kolowac zeczoznawce Evil or Very Mad Chyba ze masz jakies znajomosci Very Happy

jeżeli szukasz 80 z silnikiem minarelli to nie znajdziesz bo to są wszytko

tuningoweane 50ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...