Skocz do zawartości

Aprilia , Yamaha , Honda ???????


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... troche racji mieliscie. dzis postawilem moto na podworku i kolega zauwazyl ze mi cos kapie z rurki... zapewne mam niedokrecona srubke odpowietrzania gaznika...

ale wynik 5-6 l podawalem chwilowo po zakupie moto, bo tak wyliczylem. teraz moto zlopie mi jak nawiedzone, no ale juz wiem dlaczego i jutro od rana siem tym zajme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecalbym Honde NS-1 Montesa --> montowana w hiszpanii. silnik okolo 16 koni. predkosc do 130. Jedymi jej wadami sa z to jest swietny motorek na tor czyli nie ma rozrusznika tylko kick-sarter.. ii...

moze byc problem z zarjestrowaniem.. ale przy niewielkiej protekcji uda sie cos takiego wykonac. A gdy sie to uda z pelna smialoscia mozna zamontowac cylinder 125ccm. Pozdro 4 all bikers!!size=12][/size]

 

[ Dopisane: 07-10-2005, 21:55 ]

magneto.. moze masz uszkodzonego plywaka?? jesli jest uszkodzony to nie zamyka zaworka i nadmiar bedzie sie wylewal.. a silnik takze wiecej palil 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecalbym Honde NS-1 Montesa --> montowana w hiszpanii. silnik okolo 16 koni. predkosc do 130. Jedymi jej wadami sa z to jest swietny motorek na tor czyli nie ma rozrusznika tylko kick-sarter.. ii...  

moze byc problem z zarjestrowaniem.. ale przy niewielkiej protekcji uda sie cos takiego wykonac. A gdy sie to uda z pelna smialoscia mozna zamontowac cylinder 125ccm

 

Hmmm

Polemizowałbym co do tych 130km/h...

Moc 16KM z dobrej 80 to możliwe. Kick-starter to raczej nie problem. Nie wiem dlaczego może być problem z zarejestrowaniem?? ;/

I nie wydaje mi sie się że do jakiejkolwiek 80 mozna włożyc cylinder 125 :roll: Może jakąś tuningową 110cc tak ale seryjny od 125 to nie wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie zastanawiałem nad Hondą NS1 Montesa . Widziałem ostatnio taką na sprzedarz ale miała dużo nabite kilometrów na liczniku . Ale motorek mi sie podoba.Ogólnie potrzebuje taki który bedzie na mnie dobry (prawie 180 cm. wzrostu) i żeby miał też jakieś lepsze osiągi. Wszystkim za odpowiedzi Serdeczne Dzięki i czekam na dalsze ;):) Pozdrawiam

 

_Snake_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 na na najlepszym niemieckim paliwie i z lekkiej gorki. Udalo mi sie tyle wyciagnac. Teraz jest zalozony cylider 125 firmy malossi. W Aprilich jest tak ze blok silnika jest ten sam a roznia tylko tulejami w cylindrach. Przeciez to jest chlodzone ciecza, co tylko pomaga w tuningu takiej maszynki. Problem z zarejestrowaniem moze byc gdyz jest to oryginalna 74,5 co kwalifikuje go na motocykl. Ale zawsze mozna zalozyc elektoniczna blokade sterowana jednym przelacznikiem. To nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 na na najlepszym niemieckim paliwie i z lekkiej gorki. Udalo mi sie tyle wyciagnac. Teraz jest zalozony cylider 125 firmy malossi. W Aprilich jest tak ze blok silnika jest ten sam a roznia tylko tulejami w cylindrach. Przeciez to jest chlodzone ciecza, co tylko pomaga w tuningu takiej maszynki. Problem z zarejestrowaniem moze byc gdyz jest to oryginalna 74,5 co kwalifikuje go na motocykl. Ale zawsze mozna zalozyc elektoniczna blokade sterowana jednym przelacznikiem. To nie problem.

 

Człowieku...

Sądzisz że silnik minarelli montowane w rs-kach i rx-ach to to samo co rotax 123?? Bo mi się nie wydaje 8O

po 2 rejestrowanie 80 na 50 wygląda trochę inaczej. Dostajesz od mechanika zaśwaidczenie że w pojeździe została zmniejszona pojemność i został zablokowany...i dzięki takiemu dokumentowi możesz zarejestrować 80 na 50. A tak przy okazji malossi nie produkuje cylindrow na 125cc do hondy ns-1. Wystarczy spojżeć na ich stronę...Może chodziło o polini??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku...

Sądzisz że silnik minarelli montowane w rs-kach i rx-ach to to samo co rotax 123?? Bo mi się nie wydaje 8O

po 2 rejestrowanie 80 na 50 wygląda trochę inaczej. Dostajesz od mechanika zaśwaidczenie że w pojeździe została zmniejszona pojemność i został zablokowany...i dzięki takiemu dokumentowi możesz zarejestrować 80 na 50. A tak przy okazji malossi nie produkuje cylindrow na 125cc do hondy ns-1. Wystarczy spojżeć na ich stronę...Może chodziło o polini??

 

Na pewno malossi.. ta Honda byla sprowadzana z niemiec.. dolozony byl do niej zestaw tuningowy malossi. Pisze jak byk:P a jeszcze do tego plastiki ma Spike Tatoo.. Oprocz tego ma karbonowy wydech i lusterka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... to zdaje sie ze ja mam ns-1 montessa... w wielu miejscach mam to wypisane(np przy numerach tabliczki znamionowej na ramie...) to jeszcze lepiej...:D a pytanie do bardziej zaawansowanych- czym to sie rozni, tzn zwykla ns1 od montessa? tylko zakladem produkcyjnyum i moca???

 

w najblizszym czasie rozbiore gaznik i sprawdze bo mnie to naprawde zmartwilo... takie spalanie to z deczka przegiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QvEEr, sam jesteś burak w dodatku płaskokarki frajer który przeczytał sobie książke i cwaniakuje a Twoje beszczelne wypowiedzi nie są na miejscu gdybyś się troszke postarał to wyszukałbyś informacji że aprilia RS nie była produkowana od 93r więc o czym mowa ? To że masz ponad 300 bezsensowynch postów to mnie nie interesuje bo może wydaje Ci się że rządzisz co? buu o zgrozo, tylko nie przyjedź do mnie na tym swoim motocyklu.. (skuterze) i mnie nie bij... Jazda nie będzie się nudzić, można się pościgać z jakimś autem, czy wyjechać za miasto i pobawić się na trasie itd. no i można odsadziś jakiś skuter, aa no zapomniałem motocykl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cos powiedzialem, od kiedy była produkowana :-D Z tymi postami, to żes wjechał niewiem o co ci chodziło. Z tym rządzeniem też, pierwszy na mnie najechałeś, więc ja sie tylko obroniłem. Skutera nie mam, ale nawet jakbym miał to co w tym złego ? Uwazasz, ze twoja RS jest lepsza od skutera? Ciekawe w czym... Chyba tylko w tym, że RS udaje motor, którym nei jest, może i to plus, ale może i minus wybierz sam :D Fajnie wygląda dres na RS 50, który sie czuje jak na RSV 1000 i próbuje kazdo sprawę rozwiązać bójką. A na forum to możesz sobie kozaczyć do woli mistrzu judoki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda dres na RS 50' date=' który sie czuje jak na RSV 1000[/quote']

 

Po pierwsz to skąd wiesz że on jest dresem?? Bo to ty masz w awatarze dresa jeżdżacego na dresiarskim skuterku bez kasku bo tak robią "ziomale z ameryki' :-D :-D :lol:

Lepiej żeby miał rs50 i nauczył się jeździć na manualu, brać w jakimś pochyle zakręty, opanować większą moc niż jakiś gówniany skuter!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...