Skocz do zawartości

Ścigacz - Enduro - Skuter ???? 50 ccm POMÓŻCIE !


QvEEr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ładny ten Rmx. Założyć kit tuningowy na 70cc, założyć gaźnik tuningowy, założyć cały wydech tuningowy, zmienić oponki, założyć takie osłony plastikowe amortyzatorow przednich żeby lepiej wyglądał i masz super sprzęt!

Ja jednak radziłbym Ci skłaniać się w stronę rx-a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT wchodzą w grę raczej te nowsze od 2003, te jakoś mi nie podchodzą (wiem, że to nie wygląd sie liczy, ale jednak ;) ). RMX jest spoko, ale i tak kupuje furke dopiero po nowym roku, także się zobaczy co będzie w styczniu-lutym. Najbardziej bym chciał Sendę, poniewaz wszyscy ją chwalą i jeździłem ziomka i jest bardzo fajna. A nieograniczona to nie znaczy, że moge wydać miliony na sprzęt, ale o to, ze na rynku używanych mógłbym miec praktycznie wszystko, bo do dyspozycji bedzie ponad 10.000 zł. A i sprzęt bedzie służył mi jeden sezon i nei chciałbym zabardzo dostać nim "po dupe" także najlepiej jakby już był stuningowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się chyba kupować moto drogiego za 7000 zł czy za 10000 zł z rocznika powyżej 2000 roku i jezdzić nim rok, lepiej kupić coś starszego i tanszego pojeździć chwile, a po osiemnastce dozbierać i kupić sobie jakieś większe enduro. Takie są moje odczucia, może są błędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się chyba kupować moto drogiego za 7000 zł czy za 10000 zł z rocznika powyżej 2000 roku i jezdzić nim rok, lepiej kupić coś starszego i tanszego pojeździć chwile, a po osiemnastce dozbierać i kupić sobie jakieś większe enduro. Takie są moje odczucia, może są błędne

 

a jaka roznica ??? jeden straci na wartosci 500 zł a drugi 700

przy takim kapitale 200zł to mala roznica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie opłaca się chyba kupować moto drogiego za 7000 zł czy za 10000 zł z rocznika powyżej 2000
A moim zdaniem się opłaca, bo jeżeli chce motocykl przytrzymać dłużej to lepiej kupić nowszy niż męczyć się z zdechlakiem, bo i tak kupe siana w niego włorzysz. Pozatym w nowszych motocyklach stosuje się nowoczesne technologie konstrukcyjne. Jeśli ktoś ma kase to lepiej kupić nówke. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny ten Rmx. Założyć kit tuningowy na 70cc, założyć gaźnik tuningowy, założyć cały wydech tuningowy, zmienić oponki, założyć takie osłony plastikowe amortyzatorow przednich żeby lepiej wyglądał i masz super sprzęt!

Ja jednak radziłbym Ci skłaniać się w stronę rx-a!

dla mnie to nie ma wogole sensu. Za ta kase ktora trza by wladowac w rmx'a mozna by kupic exc 125 ... ( wliczajac cene rmxa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny ten Rmx. Założyć kit tuningowy na 70cc' date=' założyć gaźnik tuningowy, założyć cały wydech tuningowy, zmienić oponki, założyć takie osłony plastikowe amortyzatorow przednich żeby lepiej wyglądał i masz super sprzęt!

Ja jednak radziłbym Ci skłaniać się w stronę rx-a!

[/quote']

dla mnie to nie ma wogole sensu. Za ta kase ktora trza by wladowac w rmx'a mozna by kupic exc 125 ... ( wliczajac cene rmxa)

Bez przesady sredni cylinder 70 ccm kosztuje 750 zł wydech też cos takiego :D A chce coś nowszego, bo nie po to oszczedzałem, żeby jeździć 10-latkiem to chyba jasne ;) Jednak jestem głównie skupiny na Sendzie już mam na oku 2002 rok po niezłym tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...