Skocz do zawartości

Ścigacz - Enduro - Skuter ???? 50 ccm POMÓŻCIE !


QvEEr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Supermoto hmm... raczej nie bo słyszałem, że niskie są.

Z reguly ale chyba Beta jest spoko.

 

Bo moimi faworytami są Derbi Senda i Suzuki RMX.

Nawet nawet ale pomysl jeszcze o Aprili RX bo ma duze mozliwosci tuningu i ponad 15km mozna osiagnac. Oczywiscie najlepszy w klasie jest HM CRE ale ciezko znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No derbi fajne... Chcialem kiedys to kupic, wersje SM... teraz sie ciesze ze tego nie kupilem ale ciekaw jestem jak by to chodzilo...

Ale mowisz ze finanse no moze nie ograniczone, masz 16 lat...

moze pomysl o 125, co??

W kwietniu 17 to niestety odpada, chyba że na 50 ale malutki wybór :( A nie kasa na prawko jest problem tylko starsi, bo myślą, że jak trzeba mieć prawko to już wielka prędkość.... Tak jak mówiłem w grę wchodzą 50-tki z niewłasnej przymuszonej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuter nadaje sie do konfortowej (spokojnej) jazdy po miescie bo chyba nie bedziesz nim jezdził w 500 km

a kto mówi, że na enduro trzeba szaleć !! ja sobie nie wyobrażam jazdy na skuterku po miescie bo za dużo jest dziur w naszych "pięknych" drogach a małe kolka i słabe zawieszenia słabo to znoszą

hmmm po mojej przesiadce z af1 na dt 125 jazda po miescie stała sie duzo przyjemniejsza bo nie czuc tak dziur

 

scigacz 50ccm ?? jak dla mnie nie wiem kto to wymyslil... nie ma to zadnych plusow

dla mnie troche wiecej niz skuter ...

 

masz juz 16 lat, na twoim miejscu zastanowilm bym sie nad jakims 125...

dokładnie. z tego co piszesz to nie masz ograniczeń w $ wiec nie ma sie co zastanawiac. jazda na 125-ce jest dużo przyjemniejsza niz na 50-ce (bo nie trzeba cisnąc do konca żeby cos szedl )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz... ja mam sciga 80tke i az mi zal du*e sciska ze nie moge w glupie pole zjechac...:/:( a bardzo to lubie... choc nie wyczynowo, ale jednak dziury to dziury. co do scigaczy 50tek czy 80 to wcale nie sa takie mulowate... osobscie malolitrazowe samochody typu matiz czy cos biore z palcem w... tym co mi to zal sciska:P wiadomo- z takiej pojemnosci sie boskich wynikow nie osiagnie. ja na twoim miejscu bym bral 125ccm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 km/h na ścigu 50ccm to wcale nie mało  Ja tam nie narzekam...

jest to nie malo ale i niestety w niektorych przypadkach duzo za duzo.

jak np. 12 letni chlopak dorwie skuter ktory dostal od rodzicow i sie rozpedzi sie do 90-100 to nie jest zbyt madre...

no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miescie fajnie lata sie na enduro Twisted Evil wbijasz w korki, jak cos to zapodajesz przez krawężkniki Twisted Evil no i zawieszenia lepiej amortyzują. tylko dla pełnego bezpieczenstwa trzeba gumy zmienic na szosowe

tylko szeroka kierownica troche przeszkadza ;D reszta to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok zdecydowałem się na endurko. Jaki polecacie ? Mój warunek to rocznik minimum 2000. Najchetniej bym usłyszał opinie użytkowników, ale prosze o wypowiedzi tych, którzy mają z takimi sprzętami doczynienia. Moze ktoś wie kto ma na sprzedaż motorek poza allegro (które przeglądam 25x dziennie :( ).

PS. Dzieki wszystkim za wcześniejsze wypowiedzi BARDZO MI POMOGLISCIE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mam 17  8), a 12 latek powinien jeździć ogarem lub simsonem bo na takie lata akurat to wystarczy.

Porównywanie ogara do simsona :-D "niebo, a ziemia" :-D Simson sie rozpedzi do tych 80 co nie jest znowu tak mało. Poza tym nie mozna generalizowac ze kazdy 12latek jest niezrównowazonym człowiekiem, bez wyobraźni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak jak mowiles , masz duzo kasy , kupuj rx lub honde HM , tylko to bierz pod uwage z 50tek :D Sa to najlepsze enduro z tego przedzialu pojemnosci . Mozesz nimi juz spokojnie wjechac na tor , troche poskakac itp itd. Chciales aby wypowiedzial sie jakis uzytkownik danego modelu. Ja jezdze rx'em jestem zadowolony. Co prawda zaczyna mi brakowac troche mocy , poniewaz moj rx to calkowita seria , nic nie zmieniane. Masz duzo mozliwosco co do tuningu mozesz wyciagnac z niego ponad 15 koni a przy 90 kg wagi to wcale nie malo. Moto jest bardzo wygodne w codziennej jezdzie. Moze po dluzszych dystansach bolec dupa bo siedzenie jest dosc twarde. Ja jezdze rx'em po torze i jest spoko , daje rade. Poza tym enduro 50 wygladaja swietnie , nie sa male, nikt z moich znajomych nie powiedzial mi ze to jest 50;tka , wszyscy mysla iz jezdze 125 :( . Ogolnie nie zaluje zakupu, taka 50'tla to dobre wprowadzenie w jazde enduro, mozna duzo sie nauczyc. POzniej bedzie ci tylko latwiej, jesli przesiadziesz sie na wieksza pojemnosc. Jest pare rx'ow na sprzedaz na forum , ja swojego tez bede sprzedawal ale chyba po zimie :P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...