Skocz do zawartości

Nasze motocykle na kole ;)


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ajak ma sie sprzęta z dozownikiem który jest umieszvczony z tylu,to jest mozliwość niesmarowania silnika w pewnym momencie?A jak jest z paliwem w baku?Jak sie jedzie to kranik może być suchy w pewnym momencie,i zgaśnie.śmigac z pelnym bakiem?Ciężej wtedy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz próbowałem pare razy, ale motor mi opadał. teraz ide trenować =)

Jeżeli opadał to znaczy, że miałeś za nisko przednie koło.

 

Siwy jak jest z dozownikami to nie powiem, bo nie mam. A z paliwem w baku to po pierwsze nawet gdyby był kranik przez momęt suchy to i tak benzyna nie zdążyłaby z gaźnika uciec przez tą chwilę. Co do pełnego zbiornika to przynajmniej ja nie odczuwam dużej różnicy, być może dlatego, że jak jest pełny bak to jest większe ciśnienie i jakby wtedy moto miało lepszego buta. Napewno ciężej jest, gdy przednie koło jest niżej ziemi ale jak jest wyżej to środek ciężkości przesówa się do tyłu i jest git :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i umiem:D... łoo jak fajnie

brawo pogratulować :) Musisz jak najszybciej zapodac filma :P

 

ale mi 12 litrów do baku wchdzi

z pełnym i z pustym powinien iść na koło a jak co to zalej połowę :lol: Widziałem zdjęcia jak ludzie na ścigach 125 na kole jadą więc powinno się udać ;)

 

a to moje fotki co dzisiaj zrobiłem na szybko bo już się zciemniało. Później dam lepsze :)

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1388

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1390

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1391

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz to nie jest jeszcze perfekcja bo robie to pierwszy raz. Trzeba dać wysokie obroty ze wbić 2 bo moto opadnie, i trzeba bardzo uważać zeby nie majgło do tyłu przy zmianie biegu;) jutro jeszcze spróbuje pojeździć i zdam relacje i jest coraz lepiej. a czy skrzynia biegów bardzo sie przez to niszczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to robi tak... Jedzie na jedynce na kole puszcza gaz i bez sprzęgła wrzuca 2...

 

KuBa.. zgadnij... czy zmiana biegu przy sporym obciążeniu, bez sprzęgła na wysokich obrotach jest szkodliwe dla skrzyni :?: :?

 

Zmiana biegów ze sprzęgłem na kole jest "chyba" możliwe tylko wtedy gdy moto jest w zupełnym pionie.. czyli jak po opuszczeniu gazu jedzie jeszcze troche na kole samo... udało mi sie takie coś zrobić na mtx'sie pare razy.. ale nie próbowałem zmieniać biegów... on ma za mało mocy żeby latać na kole.. ale i tak liczą sie umiejętności i trening...

 

KuBa... powtórze to po raz "enty"... jak uczysz sie jeździć na kole to nie próbuj jeździć na fuksa... ile sie uda to sie uda.. tylko poderwać go do pionu i manewrować gazem... Rx ma tyle mocy, że na pewno by Ci sie to udało :) jak będzie spadał spróbuj domknąć na chwilke gaz i energicznie dodać.. dostanie świerzego paliwka i koło powinno troche dłużej utrzymać sie w powietrzu... nie wiem jak jest w praktyce, ale teoretycznie powinno działać... :roll: jeżeli coś popieprzyłem to sorki... :oops:

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...