Skocz do zawartości

GPZ 600 '87


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje facet bo jego zona ze wzgledow zdrowotnych nie moze juz na moto jezdzic. Poza tym facet powiedzial ze moto mam zaklepane ze nikomu tego nie sprzeda a skoro zalezalo by mu na sprzedazy to sprzedal by pierwszemu z brzegu a tak powiedzial ze poczeka chocby do zimy a do tego dozuca kombinezon i caly ubior choc ja mam prawie 190 cm a kombinezon jest na 170 ale moze moja kobitka sie zmiesci - chyba ze kombinezon jest na okraglego pingwinka :( a jesli nie bedzie pasowal to sprzedam.

 

W kazdym badz razie decyduje sie na Kawe!

 

Tylko ze nadal cierpliwie czekam na dalsze wskazowki co do eksploatacji i wymiany czesci GPZ.

 

PS: Jakie sa mocne strony GPZ 600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze moja kobitka sie zmiesci - chyba ze kombinezon jest na okraglego pingwinka  :)

 

Haha jasne ze nie bedzie na mnie pasował jak bedzie wyrobiony przez jakąs okrągła postać :P Ale moze jakos bedzie, chociaz kombi najlepiej wygląda jak lezy 'jak ulał' a nie jak bedzie na mnie wisiał...bo podejzewam ze tak bedzie :P No szkoda najwyzej sprzedaz i bedziesz mial kase na kombi dla siebie :D

 

Ale sie rozpisales Adamie :P Wielkich plusów pewnie moto nie ma, tymbardziej ze to Kawa :roll: Ale ja sie nie udzielam juz, bo wiadomo ze wole Hondy :) :(

 

Pozdrówka!

aylie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewazne, juz sie wypowiedziałam na privie. Najwidoczniej masz zły dzień, przykro mi...

Zreszta nie chodziło mi dosłownie o to ze jest 'do bani' bo to Kawa. Serio to mysle, ze moto wiele przezyło i wiele bedzie z nim kłopotów, bezwzględu na marke. Ale pewnie te zdanie tez nie bedzie zrozumiane... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie skreslam Kawy jako firme - sam mialem przez 3 sezony 1100 Spectre i byl to dobry motocykl.

Ale kazdej firmie trafiaja sie niezbyt udane modele a GPZ 600 niestety do nich nalezy. To tez nie znaczy ze bez przerwy sie psuje - po prostu psuje sie czesciej niz srednia i tyle.

 

Adam M.

 

[ Dopisane: Poniedziałek 03 Październik, 2005 ]

A nazwa jest bardzo zasluzona w historii firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon czy Twoja GPZ czesto sie psuje i jak z kosztami napraw?

Zrobiłem moją kawą juz jakies 10.000 km. Jedyne co mi sie popsuło to skrzynia biegów, i to tylko dlatego ze jakis burak ją zle złożył! Poza tym urwała mi sie linka sprzęgła i przepaliła sie żarówka w jednym kierunkowskazie. Nie pisze tu owymianie plynów, klocków i regulacjach... Co do części to nie ma najmniejszych problemów (na allegro znajdziesz wszystko pare osób sprzedaje całe sprzęty na częsci).

Koszty napraw są zależne od mechanika!!!

Co tu duzo mówic - mój jest zajebisty!!!

 

Ale kazdej firmie trafiaja sie niezbyt udane modele a GPZ 600 niestety do nich nalezy. To tez nie znaczy ze bez przerwy sie psuje - po prostu psuje sie czesciej niz srednia i tyle.

Wcale sie z tym nie zgadzam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieje ze ten egzemplarz który kupisz bedzie jak najmniej awaryjny :( A co do mocy to przeciez zalezy od człowieka, znając Ciebie pewnie moze nie szybko, ale po jakims czasie zabraknie Ci mocy. Mam jednak nadzieje ze długo będziesz poznawał motorek, a nie miał go za nic :D 75 koni to wkońcu nie tak mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie co do sprowadzenia motocykla z niemiec, czytalem juz to: http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=14920 ale mam jeszcze pytanie. Te moto ma wszystkie dokumenty, udekumentowane wszystkie przeglady,rachunki za nowe czesci i wymieniona elektryke, uwzgledniony poprzedni wlasciciel, drugi tez (ja bede 3im). Ten niemiec nie zna polskiego ale moj ojciec dobrze nawija po niemiecku i czy mozna napisac umowe z niemcem po polsku zeby nie placic chociaz za tlumaczenie dokumentu i czy na czyms mozna jeszcze zaoszczedzic, w razie czego to napiszemy dwie umowy po polsku i niemiecku :( . Moto ma przeglad do stycznia ale jest wyrejestrowany, nie rozumie dlaczego w Polsce konieczne jest robienie kolejnego przegladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...