Skocz do zawartości

CZ 350 Cylindry


Skate
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha zapomniałem jak bedziesz składał ..to po pierwsze uważaj na łożysko igiełkowe bo takowe jest w tłoku przy rozkładaniu po zdjeciu cylindrów zatkaj szczelnie komore wału zeby igiełki ci tam nie wpadły.. dokładnie wiec .. nie zgób żadnej chyba że kupisz nowe.. jak nie masz luzu na tych łozyskach to nie warto .. uważaj na tłoki żeby nie pomylić lewego z prawym... okienka w cylindrach muszą sie zgadzac z okienkami w tłoku...czyli sie pokrywać po wsadzeniu jednego w drugie... igiełki podczas składania najlepiej wkładać w korbowód z pomocą smaru jakiegos..zeby ci sie nie rozpadało..i pamietaj o szmacie w komorze wału..bo jak ci cos wpadnie to cie czeka rozpoławianie silnika...

 

[ Dopisane: 02-10-2005, 20:21 ]

aaaaaaaa o tych szpilkach!!!!!!!!!!!! ło matko ale ze mnie wiochmen hehehehe :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: no tak szpilki głupek ze mnie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dziury na szpilki jak ty to nazywasz to są okienka do odprowadzania spalin i zasysania mieszanki...

 

Czy wy nas macie za idiotów ??

 

ja jestem "świeżo" po składaniu tego więc dam pare rad, najlepiej wyjmij silnik z ramy (tłok jest tak nisko że dokładnie nie ma szans wcisnąć szmaty, i gwarantuje ci że wpadnie jakaś igiełka do środka, i łożysko na 1000% się rozleci), do wyjmowania prawego tloka ustaw silnik na prawo (no zeby na prawej pokrywie lezal) przechyl go jeszcze ciut w strone cylindrow, ogrzej tłok opalarka, i czyms wypchnij sworzen (powinien lekko wyjsc), a przy zakladaniu jak zasugerowal kolega nasmaruj to wszystko gestym smarem, wloz stary sworzen i wkladaj igielki (tak najlepiej) jak wszystkie wlozysz przytrzymaj lozysko od dolu i wyjmij sworzen, wloz sworzen w tlok (tak lekko), naloz na korbowod tlok, ogrzej i wcisnij sworzen - sprawdz czy dobrze weszlo. przed montazem cylinder ubadźgaj od srodka jakims olejem - strzykawka czy pedzlem, później dokręcanie śrób na krzyż, to chyba wszystko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...