Skocz do zawartości

Podświetlenie tablicy.....


Magik8888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niby ma to przezroczyste szkiełko od spodu lampy ale czy to coś daje???

aż za dużo - tablica rejestracyjna jest oswietlona jak bilbord w centrum miasta :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR mowi prawde !!

 

Tablice musza byc podswietlone!! ;)

 

...tyle ze mozesz być sprytny tak jak pan PGR i w taki sposob je oswietlić zeby byly oswietlone jak mowia to przepisy ale za hu*a nie mozna z nich odczytac numerów :twisted:

 

...moge to osobiscie potwierdzić ;) jechalem za nim metr i nie moglem odczytać jego numerów !!

 

POZDRO!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simson? podswietlenie tablicy? pierwsze slysze

i nie mow mi ze w prawie kazdym motorowerze jest podswietlenie, pokaz mi seryjny moto z roku 2004/2005 ktory ma podswietlenie? ja takich nie znalazlem, bo jak nie trzeba miec to po co? nikt jednak nikomu tego nie broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurna beznadziejny temat !!

 

...wiesz co najpierw poczytaj przepisy ruchu drogowego a pozniej sie pytaj o takie pierdy !! i kto ci powiedzial ze nie trzeba miec oswietlonych blach ????????????

 

nie musisz montowac reflektora halogenowego na tablice wystarczy ze masz z tylu swiatla stopu ustawione w taki sposob ze rzucaja troche swiatla na blache!!! chodzi o to zeby byla widoczna twoja rejestracja!! bo w przeciwnym razie po co ja w ogole wozisz wieczorem !! :twisted:

 

///off topic///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie bijesz? ostatni raz pisze ze MOTOROWER nie musi miec podswietlonej tablicy, TRYBISZ? czy powtorzyc? NIE MUSI ale MOZE, natomiast motocykl MUSI miec podswietlenie tablicy, jezeli swiatło tylne jest umiejscowione nad tablicą to zazwyczaj jest to przezroczysty kawalek plastiku na spodzie lampy, jezeli lampa jest umiejscowiona gdzie indziej to jest to dodatkowe oswietlenie, widziales kiedys takie dodatkowe oswietlenie w motorowerze? ... N/C

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uboższych wersjach simsona może i nie ma podświetlenia tablicy, ale w wersju enduro (najbogatsza) jest przezroczysty tylny klosz od spodu. Z nowymi motorowerami nie miałem styczności, żeby sprawdzić czy mają to podświetlenie. Może kiedyś przepisy były inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...