Skocz do zawartości

Co sądzicie o TT 600R


Rekomendowane odpowiedzi

ja wszedzie widzialem 42 ,50 to jak dostawisz 2 garnek byl kiedys test gsxr po zmianie wydechu dysz i czegos tam jeezcze na hamowni wykazalo wzrost paru koni

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze to kolejne pytanie.....

 

czy istnieja do enduro opony uniwersalne takie żebym mógł bez kłopotu wjechać w pole :-D i na tych samych udać się do miasta??

 

i jak to jest z przyspieszeniami i wytrzymałością w tej TT-tce czy da sobie rade bez meczarni w małej trasie??

 

pozdro i dzieki za porady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje porad bo jak nie to wyladuje na CB 500 lub na Xj 600  

o nie, to trzeba chłopaka ratować zanim zejdzie na złą droge :(

możesz kupić opony uniwersane i na nich pojeździsz na szosie i wjedziesz w pole ale raczej tylko w pole bo w żaden poważniejszy teren sie nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a na kostce moge po ulicy jechać??? (wiem że się zetrze szybko) ale co z jazdą bo chyba bedzie bardzo niewygodna???

 

kurcze po Mtx-e nabrałem ochoty na jakieś enduro ale potrzebuje coś uniwersalnego w teren i do miasta jesii będzie potrzeba

 

:P tylko chyba jeżeli chodzi o enduro to złotego środka nie ma nie??

 

dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e da sie przyzwyczaic do jazdy na kostce nie jest tak zle w zroznicowanej jezdzie na 3 -4 miesiace ci napewno wystarczy

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a na kostce moge po ulicy jechać??? (wiem że się zetrze szybko) ale co z jazdą bo chyba bedzie bardzo niewygodna???

Zasadniczo mozesz tak samo jak na slicku w terenie :P Motocykl strasznie buczy, na asfalcie ma slabsza przyczepnosc, zmniejsza troche prędkość....

Ja bym wzial tt600r na kolach enduro. I w lekki teren wjedzisz i po ulicy pojezdzisz...A co do miasta...hmm ttr-ka do miasta chyba średnio ale jesli nie bedzie tego miasta bardzo duzo to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie....miasta mam pół na pół...do szkoły chciałem jeździć itp, i przy okazji w teren też wypaść czasem 8)

 

[ Dopisane: 02-10-2005, 09:29 ]

to może jest jakieś inne enduro godne polecenia na moje wymogi????

 

tylko nie za słabe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oponach uniwersalnych w miarę dobrze pojedziesz po szosie, za to w polu to raczej ostrożnie. Bardziej polne drogi lub ścieżki ale różnych akrobacji raczej nie odstawisz.

W roku ubiegłym w Motocyklu był test opon enduro. Continentala. Metzelera. Pirelli Michelina i Maxisa. Wyszło na to że każda nada się na asfalt nawet mokry, tylko różnie sie prowadzą. Testowane były na XT660R więc motocykl podobny do TTR-ki. Jak znajdę to napiszę która opona była najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...