Skocz do zawartości

Co sądzicie o TT 600R


Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli masz pieniądze to EXC 250, WR 250.

pomijając to ze i tak nie mam kasy to wr 250 ma mniej mocy niz moja husqvarna i przede wszystkim nie nada sie tak na ulice :/

jak już bym miał kupowac cos na sam motocross to honda cr 125 od roku '02 a jak nie mam jezdzic w motocrossie to szosa i teren lub sama szosa ale wtedy to bym bral zzr 600.

na tor i szose mam juz wybrane ale jakbym miał brać na teren (nie tor) i szose to nie wiem co bym mógł brać.

dr 350 to wiadomo że na szose jest za słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dr 350 i nie narzekam, 130 km/h mi wystarcza. No ale jesli chesz jeżdzic więcej to kup hayabuse, bedzie w sam raz .

jak bede kupowal cos na samą ulice to zeby jechalo przynajmniej te 200 i dlatego mysle ze zzr 600 bylby najlepszy, ale jesli zdecyduje sie na teren/szosa to chce żeby to w miare dobrze jezdzilo w terenie ale tez zeby w trasie sie tym w miare dobrze latało. Dobre by było jakies mocne supermoto o wiekszej pojemnosci typu huska te 610 bo to nie takie wyczynowe enduro jak exc 520 (i oczywiscie tańsze), a w trasie też sporo poleci bo to mocny sprzęt. z tym że jest problem bo od 98 roku dopiero robili z pompą oleju ale od tego rocznika zaczynają sie już droższe. A bez pompy nie bede kupowal bo wtedy nie mozna jezdzic po płaskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze w mitasy gubia kostke i sa b.twarde wiec na asfalcie bardzo latwo o glebe jakiego masz sprzeta i le wazy i jaka moc ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...