Skocz do zawartości

CZ 350 - dzwoni


NaczelnyFilozof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wsłuchiwałem się dziś w prace cylindrów na zimnym silniku. I tak jakby jeden był głośniejszy. Jakby dzwonił na wolnych obrotach. Bo jak sie doda gazu, to wszystko zagłusza silnik.

 

Chyba ze przewrażliwoiony jestem? Motor od tygodnia. Wcześniej nic nie dzwoniło, chyba.

 

Zagrzać silnik i sprawdzić czy przestanie dzwonić? Czy ściągnąć głowice? Zaglądnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zagladniecia to samo zagladniecie nic tutaj nie pomoze :lol: musisz kolego zorientowac sie co dzwoni a przyczyn moze byc wiele, najczesciej to pierscionki jednak i czesto gesto sa to oznaki srodkowego lozyska, ktore niestety lub sobie pasc :(

Moja rada jest taka abys jezdzil poki motocykl pracuje ladnie, nie masz klopotow z uruchomieniem i wkrecaniem na obroty, no chyba ze lekkie dzyn dzyn cie irytuje...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zagladniecia to samo zagladniecie nic tutaj nie pomoze  :lol:  musisz kolego zorientowac sie co dzwoni a przyczyn moze byc wiele, najczesciej to pierscionki jednak i czesto gesto sa to oznaki srodkowego lozyska, ktore niestety lub sobie pasc  :(

 

Aby wyjąć cylinder dużo dłubania? Tak w porównaniu do wyciągania cylindra w PF 126p? Bardziej skąplikowane? Nie żebym dziś rozbierał, ale taka wiedza profilaktycznie na przyszłość...

 

Moja rada jest taka abys jezdzil poki motocykl pracuje ladnie, nie masz klopotow z uruchomieniem i wkrecaniem na obroty, no chyba ze lekkie dzyn dzyn cie irytuje...

 

Właściwie czym sie martwie. Jak cylinder pęknie w pół, to zawsze jest jeszcze drugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...