Skocz do zawartości

Dobra odziez za rozsadna cenie-doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam firmę RETBIKE

 

www.retbike.pl

 

mam od nich kurtkę, spodnie,pas nerkowy i kolnierz na szyję.

Kurtka i spodnie są lączone DLUGIM suwakiem (a nie jak w innych firmach kruciutkim ) co daje dobą ochronę przed zimnem.

a i ceny naprawdę przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, walasnie, teraz przeczytalem o RETBIKE i mi sie przypomnialo

 

W modelu Rocky spodnie i kurtka jest laczona tez suwakiem wiec robi sie z tego prktycznie kombinezon jak trzeba i nie podwiewa, a do tego spodnie na plecach maja takie wysokie wykonczenie ze nie trzeba juz pasa nerkowego (jest On jakby czescia spodni). Do spodni dodatkowo jest jakby pol suwaka dolozone ze mozesz sobie ten suwak przyszyc do jakiejs innej odziezy i z nia spinac spodnie.

Co do wywietrznikow to oczywiscie sa i jako tako sie spisuja latem, no ale jak kurtka czarna to wiadomo ze w pelnym sloncu jest dosc goraco na postojach.

natomiast nie upieram sie ze akurat te ciuchy sa najlepsze, moze inna firma jakas robi cos podobnego jakosciowo za mniejsze pieniadze bo tu jednak ten doczesciowy komplet to wydatek rzedu 1000 PLN

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Fakt , Modeka ma po bokach na z przodu rozpinane wywietrzniki

i nawet nieźle to działa. Jak jest upał trochę robi się gorąco

ale mozna kupić takie sportowe ubranko zakładane bezpośrednio

na ciało (nie są to stringi), które odseparowuje wilgoć od ciała

i czuje się w tym nawet stojąc jakby tak lekko przewiewało.

Ta odzież ma swoją nazwę - niestety nie pamiętam, ja to kupiłem

w sklepie wspinaczkowym.

Jak do tego spodnie będą miały również wywietrzniki to jest znośnie

w gorące dni.

Natomiast zimą to bajka. Jak tylko jest sucho - nie ma śniegu na

drodze, przy dosłownie każdej pogodzie również minus (sprawdzałem)

po założeniu podopinek można jeździć dłuższe trasy.

Kombi ze skóry na lato chciałbym mieć ale to ubranko świetnie

się sprawdziło bo myśłę, że więcej bym zmarzł niż się przegrzał.

Polecam.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli bielizne odprowadzajaca wilgoc? n/p http://www.polarsport.pl/index.php/mkSklep...,83/Bielizna,9/

fajna sprawa

 

a co do stringow... to sa i tak wystarczajace przewiewne :mrgreen:

 

a powaznie: w swoim komplecie mam te suwaki do laczenia kurtki z portkami. ale suwak nie jest wszyty w kurtke. wiecie gdzie w Wawie ktos moze wszyc to? to chyba jakos specjalnie sie szyje zeby nie zniszczyc wlasciwosci materialu?

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 16:10 ]

No i znalazlem ;) Extra' date=' upal 32 a ja z zamknietym wywietrznikami zasuwalem 8) Ale Jeleń zemnie, ha ah aha ha haha ahhaa :-D DZIĘKI IRISH :P[/quote']

 

spoko :) polecam sie na przyszlosc

zwroc uwage ze masz np kieszenie w spodniach ;) ja ich tez nie zauwazylem od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo' date=' po nowym roku najlepiej kupić, jak z Salonu to duże zniżki będą bo będą wyprzedawać stare roczniki, a z ciuchami będzie podobnie :)[/quote']

 

To moze lepiej poczekac do Nowego Roku...

Chociaz nawet teraz sa roznego typu promocje. ja chce Kawasaki ER 5 , ewentualnie (choc mniej chetnie ) Suzuki GS500. Suzuki testowe z przebiegiem 1000 km mozna kupic juz za 14 tys z hakiem a inne z propmocji za 17 z ubezpieczeniem. Nie znalazlam takich promocji na Kawasaki, ale ogladalam roczniki z 98 i 99 za ceny okolo 8 i 9 tys do negocjacji. Myslicie ze to dobra cena, bo wole kupic uzywany na poczatek, kiedy jeszcze nie do konca pewnie wiem, czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...