Skocz do zawartości

Dobra odziez za rozsadna cenie-doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle zdania będą podzielone.

Sama osobiście nie testowałam ciuchów firmy Metro, ale z tego, co wiem średnio cieszy się popularnością. Ale może to dlatego, że jednak od wielu lat na rynku dobrą sławą cieszą się ciuchy firm bardziej znanych i renomowanych, a co najważniejsze-sprawdzonych. Ja chyba sama, gdybym miała kupować ubrania firmy Metro, długo bym się zastanawiała. Może nie z obawy, że to polska firma, bo polska nie znaczy gorsza, ale jednak mam już jakieś utarte przekonanie, co do np. HG, Dainesse, Sidi itp.

Jeśli ktoś rzeczywiście miał już styczność z tą firmą (Metro), to bardzo prosimy o wyrażenie opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z tego co wiem to wszystkie sklepy związane z moto w Niemczech mają na początku roku przeceny. Poszukaj w necie adresów-Berlin jest duży i np.POLO jest tam bankowo. Ja z kumplami wybieram sie do Drezna i to po raz kolejny. Nigdy sie nie zawiodłem-ani na cenach ani na jakości. Dodatkowo często trafiają sie tanie kaski- kumpel kupił kask za 130 euro przeceniony z 280 i inne akcesoria (torba na bak za 10 euro, plecaki,smary, itp.). Udanych zakupów, nie daj zedrzeć z siebie w PL bo to i tak w większości import z zachodu (nie płać 2x marży)

Bardzo trafna uwaga, ceny możesz sprawdzić na www.louis.de lub www.polo-motorrad.de

Z dojazdem nie ma problemu, w centrum berlina polo i HG sa obok siebie, Louis jest 5 km dalej na odrzeżach berlina.

Pzdr

 

to ja sie tak podczepie pod temat troche i zapytam - wjakiej porze roku sa najlepsze ceny/promocje na ubranie - przed zima,zima czy po zimie, a moze nie ma to wiekszego znaczenia ?

Największe promocje są późną zimą (styczń-luty), przed wejściem nowej kolekcji.

Możesz trafić wszystko za pół ceny, tylko może być problem z rozmiarami-typowe schodzą wcześniej.

Ale generalnie jakieś przeceny są cały czas.

Trzeba śledzić neta.

Ja od 4 lat ubieram się w niemczech-zreszta cały szczecin też.

Pzdr i nie dajcie sie oskubać w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dojazdem nie ma problemu, w centrum berlina polo i HG sa obok siebie, Louis jest 5 km dalej na odrzeżach berlina.

 

Tak potwierdzam promocje są zimą, można coś zakupić w promocji nawet do 50% taniej.

 

Ktoś kiedyś z forumowiczów szukał serwisówki do CB 500, taka właśnie była w cenie 24,95 euro w sklepie POLO w Berlinie przy Bundesallee 194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...