Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile chcesz wydac na buty. Poszukalem i znalazlem tu tylko maly kawalek " the Vector is mid-level MX boot that is priced the same as the popular Tech 6 Alpinestars indicated that the Vector is indeed intended for MX use, not dual-purpose or off-road like we initially assumed, and that the boot is basically a test bed for the new wraparound sole design" Daje link do strony z testu http://www.transworldmotocross.com/mx/prod...,343961,00.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no znalazlem za 217 $ w Stanach.. i takj sie zastanawiam nie miałem ich na ..nogach" i nie wiem co to jest? najlepiej bedzie jak pójede do sklepu i przymierze i dowiem się może czegos więcej.. Bo widze że na forum nikt takich nie używał i może nie zna nikogo kto smiga w nich..

 

ALE JAKBY KTOŚ COS WIEDZIAL prosze o podpowiedz w sklepach wiadomo jak to jest.. ,, kup pan jeszcze kurtke spodnie itdd.. a hbuty?????? suuuuuupppppppeeeeerrrrr " taka gadka kiedys mnie spłoszyła z Sklepu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho lepsze są FOX Racing FORMA, a są tylko 23 $ droższe, takie buty to już maksymalna ochrona, co do pozostałych kwesti, to każdy ma inną stopę, łydkę itp. proponuję wybrać się do dobrego sklepu, dokonać przymiarki wszystkich wymienionych modeli, zastanowic się które odpadają ze względu na niedopasowanie itp. i dopiero z tego co zostanie wybierać biorąc pod uwagę cenę, wyniki testów, i opinie innych.

Poza tym przymiarki według mnie są konieczne, aby kupić właściwy rozmiar, rozmiarówki firm mocno różnią się od siebie i tak np. Alpinestars raczej ma std. rozmiarówkę, w przypadku Fox-a proponuję sprawdzić rozmiar według tabeli US i zakupić o numer większe.

 

Pozdro...

 

Quasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Racing Forma jest typowym butem do MX tak jak i tech 8 & tech 10. Bardzo bezpieczny ale nie wiem czy bedzie sie dobrze sprawowal w lekkim enduro, gdzie czasami trzeba przejsc pokopac itd. Jest kompromis miedzy wygoda a bezpieczenstwem. Z dobre buty do enduro ktore maja zawias sa buty firmy Oxtar, nie orientuje sie w cenie ale proponuje sie zapoznac z oferta.

POZ :D :clap: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. nie mialem sily czytac calego tematu.

kupilem w poniedzialek Formy Raptory, splukalem sie jak dzik, bo sa drogie, ale bucik piekny

mozna w nim brodzic w jeziorze a i tak nie zamoknie

metalowe klamry i ogolnie super

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma doświadczenie z usczelnianiem butów???

Silikon, butapren a może jeszcze coś innego będzie dobre do uszczelnienia szwów. Impregnaty do odzieży nie pomagają!!

Walczył ktoś z tym "tematem"?

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo ważna sprawa!!! Jakie jest wasze zdanie na temat tych butów? A może ktoś z was w nich jeździ, lub miał okazje jeździć??? http://images2.fotosik.pl/133/96916d450c09b6ab.jpg

z góry bardzo dziękuje z odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec z rozmow ze znajomymi ktorzy takie mają/mieli - KALOSZ :)

:) Czyli mam rozumieć, że nie polecasz mi tych butów? Jeśli chodzi o wygląd to się zgadza - kalosz, ale ciekawi mnie czy są wygodne podczas jazdy, i czy dobrze chronią stopę podczas upadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochrona taka jak w kaloszu - czyli żadna! :) Dzięki za podpowiedz! Nie mogę nic znaleść na forum o tych butach, jeśli się z kimś pokuciłeś to znaczy, że jest ktoś kto te buty zachwala! Są same pytania odnośnie tych butów a żadnej odpowiedzi!!! Przypominam, że chodzi o O'neal Element 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj Hein Gericke TRG model chyba 2006 na zawodach. Fajny but z wyglądu, wydaje sie że ma dużo ochraniaczy, zobaczymy jak sprawdzi sie w terenie.

A mozna wiedziec ile dales za takie buty na zawodach, bo powinno byc wmiare tanio. Bo moje alpinestarsy nie są dobre, jak bede kiedys zmienial to dobrze wiedziec czy na zawodach są tańsze niz w sklepach.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...