Skocz do zawartości

LIX (59) Motocyklowa Pogoń za Lisem


macbrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

az mnie szlag trafia na sama mysl ze nie bede mogl sie wybrac w tym roku

ja też chyba nie pojade. wczoraj uporałem sie z dyfrem, i moto na szczeście znów jest sprawne, ale mam zapowiedziane kolo z matmy na 7mego. a jak sie bede rozdrabniać, to mnie rodzice wydziedziczą za to wieczne studiowanie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

student, ja mam angielski z takim typem, u ktorego wiecznie mam poprawki, nie lubi mnie gosc bo nie chodze i na egzamin przylazlem w ciuchach na moto :> nie spodobaly sie mu moje lakierki pod kolano... :> nie bylem na pierwszych zajeciach bo mi moto siadlo, a on juz mi kazal przekazac "tell him, that he's got a red light now". nastepny anglik mam akurat jak wypada czas rejestracji na lisa.... i co ja mam teraz zrobic ? dodam, ze z angielskim nie mam problemow jako takim , nawet mam certyfikat... ale co zrobic, jak sie wykladowca uprze :) chyba jakies zwolnienie na sraczke zapalna, albo cos w tym guscie bede musial wykolowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, u mnie sprawa ma sie następująco: nauczony doświadczeniami z poprzedniego wydziału od pierwszego dnia siadłem do matmy i mam wszystko obcykane. tyle ze noga moze sie powinąć zawsze... wiec jak pojade, a potem zalicze na marne pare punktów, to bedzie ze pojechałem na motorki zamiast sie uczyć. ile bym sie nie uczył, to bedzie ze motorek w głowie. wiec chyba odpuszcze. jak bede miał luzy i kosza w wawie to sie moge z tobą i KMLem gdzieś w jakiś teren wybrać :-). bo tym razem to chyba nie poszalejemy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to wiadomo co i jak. My wyjeżdzamy w sobote późnym popołudniem. Integrujemy sie wieczorem a rano gonimy za kita lisa he he.

 

 

 

macbrus ja chyba kojarze tego chłopaka. jeździł bez kasku. gadałem z nim to jakiś dziwny sie wydał...

 

To napewno nie byłem ja:)Zawsze mam kask i reszte stroju motocyklowego . Mylisz mnie z kims innym

Tu masz moja WSk-ę :

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1357

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, zabrakło ważnego znaku interpunkcyjnego :-). chodziło mi o szczawia na quadzie. to ON śmigał bez kasku i to ON wydał mi sie dziwnym kolesiem :). przepraszam za mistejk na poziomie statystycznego, forumowego 15-sto latka :oops: . pozdrawiam :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje zarezerwowane , wyjazd 5 listopada w godzinach 17-18 (jescze sie ustali) a miejsce spotkania to stacja benzynowa Statoil parę kilometrów za Jankami.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...