Skocz do zawartości

Monster 600 czy Bandit 600 oto jest pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  

Spokojnie za takie pieniądze można dostać Monstera rok 95 przebieg ok 25tys, ale za granica  

pozdrawiam

Po co szukac za granicą???Ja oferuję model stojący o klasę wyżej w tamtych latach :D wszak to SUPERSPORT!!: :twisted: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M96468

Swoją drogą to zadziwiające, jak spece od marketingu wypromowali Monstera, który juz jest legendą i trzyma cenę bez względu na rocznik... :?:

Aha, ja też zawsze marzyłem o monsterze, i uwierzcie, SS bez owiewek wygląda równie ogniście!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

Spokojnie za takie pieniądze można dostać Monstera rok 95 przebieg ok 25tys, ale za granica  

pozdrawiam

Po co szukac za granicą???Ja oferuję model stojący o klasę wyżej w tamtych latach :P wszak to SUPERSPORT!!: :twisted: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M96468

Swoją drogą to zadziwiające, jak spece od marketingu wypromowali Monstera, który juz jest legendą i trzyma cenę bez względu na rocznik... :?:

Aha, ja też zawsze marzyłem o monsterze, i uwierzcie, SS bez owiewek wygląda równie ogniście!!! :P

Takiego Supersporta widziałem poraz pierwszy jak stałem na parkingu przed klasztorem na Monte Cassino. Gościa było słychać parę minut zanim się pojawił na górze. Napił się wody i rura w dół po winklach :( I znów było słychać ten zarąbisty dźwięk :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko okej, ale jak widzę motocykl 10-letni i przebieg tylko 25 tys, to robię się podejrzliwy. Ale nie bedę juz zrzędził więcej - niech każdy kupi to co mu serce dyktuje! pamiętajcie tylko o tym, co było na wstępie - miało to być moto do codziennych jazd o niskich kosztach eksploatacji... Naprawdę monster 10 -letni mi tu nie pasuje!

Pozdrawiam izyczę autorowi wątku udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, taka jest własnie śmieszna róznica...do dwudziestu kilku lat ( u niektórych dłużej) o motocyklach się marzy i każda sztuka ekscytuje :) , liczy się jazda!!! :twisted:

Po 40 kalkuluje się chłodno: czy ten motocykl przejedzie 100000km 8O i czy wystarczy mi do sześćdziesiątki... :mrgreen:

Ludzie spełniajcie marzenia i kupujcie to na co WY macie ochotę!!! To WY macie jeżdzić, nie koledzy.pozdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...